bugün

Gidiyorum, burada sadece bel altı entryleri okumaktan sıkıldım.

(bkz: sevişmek vs sikişmek) başlığı açacak kadar beyinsiz değilim.

Sözlükte evli insanların olduğunu, onların bir özeli olup olmadığını düşünmeden kadınlar hakkında ileri geri " böyle yabdım moruq, şöyle ettim moruq" diyecek kadar beyinsiz insanlar var evet.

Hadi görüşürüz. Bir saniye! Siz böyle anlamıyordunuz. Hadi sizi yatırıp sikiyim. Görüşmek vs sikişmek.
Tüm gün sözlükte dolanan tek şeyin;
"Cinsellik" ile ilgili olması rahatsız edici bir durum kanaatimce beyinsiz çomarlarımız böyle konuşmalardan pek hoşnut olmazlar. Annesini, bacısını yolda bulmuş gibi "kadınlar sex makinesidir moruuq" demesi, evet bence normal karşılayacak bir durum değil.

Şimdi bir çomar çıkıp; " moruq sex yabdık yhaa çok zevklii" " kadınlar moruq öff yalarım"
Sorun şu gençler burada bir çok kişinin annesi vefat etmiş(gözlemlediğim kadarıyla) o kadınlara ettiğiniz her lafta belki o insan kötü oluyor. Cinsel hayatınızdan bize ne! Siktirin gidin, sözlüğü cinsel hayatınızla doldurmaktan vazgeçin.

Şimdi çomarları sahneye alalım.
Ne zaman primci olacağım?

(bkz: doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar)
sözlüğe sanırım 2010 yılında falan katılmıştım. aktiftim. şimdi nadiren giriyorum, bazen sessizce okuyorum ya da okumaya çalışıyorum.

yazarın isyanı haklı. sözlükte ne eski muhabbetler kalmış, ne kalite. çoluk çocuk diyeceğim ama bu başka bir şey efenim. bizde çocuk olduk, o zamanda çocuklar, ergenler vardı sözlükte. bizde ergendik nitekim.

fakat şimdi içerikler gerçekten am göt meme üzerinden yürüyor. dm den veletler yürüyor. yalarmış. dağı taşı yalarsın bu kafayla ya neyse.

adam haklı beyler. standart düşmüş, bilgi yok, seks seks seks ve forum olmuş hep buralar.
halbuki eskiden dutluktu.
güzeldi.