bugün

akp'nin fetvacısı hayrettin karaman nam meczuba göre şeriat istemektedirler!

http://odatv.com/bu-genc-...-mu-sizce-2304171200.html
utanmaz ahlaksızları akabe şeriat getirse sanki böyle kıçı başı açık dolaşabilecekler.

la bu akapeliler tam bir tımarhanelik. kıçı başı açık ama reyiz sevdalısı.
(bkz: akp nin halka tepeden bakan elitleri)nin kızlarıdır.

değil gözleri, göbekleri bile halka tepeden bakıyor yeminle!

şimdi yolda yürüyerek evet kutlaması yapan, bir arabası bile olmayan kıçı çıplak akp kitlesinin kafasının yerden irtifasını, bir de üstü açık araçlarının içinde ayakta kutlama yapan bu kızların göbeklerinin yerden irtifasını karşılaştırın. sonuç nedir?

göbek delikleri yürüyerek kutlama yapan armutların bidon kafalarının üstüne çıkmıyor mu? çıkıyor... halka tepeden bakma bu değilse nedir a mümin? sorarım sana!..
gayet normal kızlardır. ak parti türkiye'nin partisidir. açığı kapalısı hepsi oy veriyor bazıları sadece belli kesimin partisi olunca böyle kuduruyor. evet.
tabi ki siz laik ve atayiz gözlerle bakınca orada seksist bir göbek görüyorsunuz.
ama bakın şimdi ne görüyorsunuz?

görsel

göremediniz mi hala?
daha yakından bakın, kalp gözüyle bakın;
görsel

işte o "göbeği açık" diyerek eleştrdiğiniz kızımız allah sevgisini evet neşesi ile birleştiren bir bacımız.
utanın şimdi.
allah'ın gözlerini görmez eylediği laik, gezici ve hatta ateist bir kafir olmam hasebiyle, göbek deliklerindeki "allah" yazısının farkına varamadığım kızlardır.

tengir budun kardeşim sayesinde gördüm ve gördüklerim beni allah diye öten horozdan bile daha çok etkiledi! şu kızcağızlarla tanışıp, daha yakından inceleme imkanı bulursam, imana bile gelebilirim yeminle!..

benim laiklerinkine benzer bir kutlama sandığım zikirmiş meğerse!...
Benim babam da daha sağlam ihalelere girip daha zengin olacak olsaydı, degil gobegimi götümü bile açardım.
gayet normal konumdalardır.

anormal olan ise şu :
süslü insanlara uyuz olmaları ama süslenmekten keyif almaları.

yani kendileri gibi davranmıyorlar.
keşke kendileri olsalar.
ne kaybederler ki ?
dinden mi çıkarlar ? ateist mi olurlar ? suç mu işlerler ?
tabi ki de hayır.
ne diye özlerini saklarlar acaba ?
merak ediyorum doğrusu.
(bkz: metafetamina) yesin onları.
Bir ulkenin trajik durumunu tek gorselde anlarmislardir.
Evet diyen sadece çarşaflı kesim değilmiş demek ki.
Hani şu kafada oluşan evet diyen dinci gerici hayır diyen modern elit ilerici algısı var ya aha işte o çöp şu an.

Anlıyorum buradan kendinize pay çıkarıp oradan yürüyeyim de vurayım diyorsunuz olsun. O da sizin görüşünüz. Her ne kadar milletin ne dediğiyle gelip burada ters köşe yapmak istesenizde bu kızın evet dediği ve bunu sonradan çıkıp kutladığı gerçeğini değiştirmiyor.

Alışın bunlara.
Başlarını cehalet ile değil başörtü ile örtselermiş keşke dedirten kızlardır. Bir de başını başörtü ile örtüp bilgiye kapatmayanlar vardır.
bir partinin ne amaçla kurulduğunu bilen, misyonunun farkında olan ve bunları bilip oy veren her seçmene saygı duyarım. fakat muhafazakar bir partiye, şimdiki tarzının ileride kabul görmeyeceğini hatta ve hatta tarzı yüzünden cezalandırılacağını bile bile oy atan, ideolojisini destekleyen ve 3 kuruş para için benim geleceğimi, ileride olacak çocuklarımın geleceğini yok eden cahil insan gözümde amip'ten farksızdır. aydınlatmak gerekir. birşeyleri açıklamak gerekir.
yanıyorlar.
referandumdan sonra haber sitelerinde gördüğümde "vay lan, meğer ne cıbırlar varmış şu akp cemaatinde" diyerek şaşırmıştım. tabi mensubu oldukları kitle, makarnacı, bulgurcu seçmenden çok başka yerde diye tahmin ediyorum.
insanları kafanızda belli kalıplara koyuyorsunuz, sonra bu kalıpların dışında insan görünce şaşırıyorsunuz. Tabi sabah akşam örtülülere zehir kustuğunuz için şaşırmanız gayet doğaldır.
Fanusta falan mı yaşıyorsunuz anlamıyorum. Hiç mı sokağa çıkmıyorsunuz? Akp teşkilatlarında ki alevileri görseniz intihar edersiniz o zaman.

Babası ihale alsın diye örtünen işi bittikten sonra kıçı başı dağıtan kızlardan daha samimi olan kızlardır.
Ben kaşarım demenin siyasal yolları.
şu an ne düşündüklerini merak ettiğim kızlardır.

siz o gün neyi kutladığınızın farkında mıydınız acaba?