1. 1.
  Batı Çalışma grubu'nun onayladığı gerçektir.
  evet kılıçdaroğlu ssk yı batırdı
  -2 ... otoriter faso kemalist
 2. 2.
  uzun boylu sevgi insanımız bunu yıllarca meydanlardan söyledi söyledi inanmadınız. kılışdar bir de üzerine muhalefeti batırdı hala iman etmemektesiniz. meclis'in açıldığı bir ekim günü, şimdi adını anımsamadığım bir chp milletvekili erdoğan konuşurken ona soru sormak istedi. kılıçdaroğlu'nun bir hışımla dönüp sus işareti yapması vardı ki her şeyi açıklıyor. gerçi kılıçdaroğlu önderliğindeki chp, o gün gerektiği kadar tepki göstermişlerdi sayın erdoğan'a. erdoğan kürsüye geldiğinde oturmuşlardı.

  uzun boylu sevgi insanımız meydanlardan kılıçdaroğlu'nun ssk'yı batırdığını gerektiği kadar söyledi ve biz bundan hiç bir ders çıkartmadık doğrudur. ama sayın erdoğan bir de, kılıştar'ın hangi sağ iktidarlar zamanında ssk'yı batırdığını da söylese ya. ve bugün akp iktidarı o sağ iktidarları referans alıyor mu almıyor mu?
  bir de kılıçdaroğlu, bugün sgk'da biriken ve içinde tüyü bitmemiş yetimin hakları olan fonlar nerelerde kullanılıyor bir çıksa anlatsa ya. neyse, kılışdar ya yürüyor, ya oturuyor. bir ortasını bul be adam.
  2 ... memosh usta