bugün

Umarım iyisinizdir arkadaşlar. Size bir entry podcasti yazasım geldi. Öyle havadan sudan bahsetmek istedim. Havalar soğudu, yalnız yatılmıyor. Yatılsa da uyunulmuyor. Kendinize iyi bakın arkadaşlar.
o zaman bi çıkıp sigara içelim.
uyku tutmadı walking dead izliyorum. işkence gibi.
Entry podcast'i vakti..

Umarım iyisinizdir arkadaşlar. iyi değilseniz de zaruri bir ihtiyaç değil bu, ziyanı yok. Malum bahar aylarındayız, gönül yayları bir yandan gevşerken; manik ataklarıyla boğuşmakta olan fotonik gözlere maruz kalınabiliyor etraflıca. Mevsim geçişleri arkadaşlar..

Her seçim bir vazgeçiştir" diyor. sartre.

Öte yandan

"Oy pusulalarını ve seçimleri bırak
Evet,
Seçimleri özellikle bırak
Çünkü açlık çogunluktadır." Diyerek yineliyor turgut uyar.

Kendinize iyi bakın arkadaşlar..
Düşünelim,düşünelim taşınamayalım ve kafayı yiyelim
artık uyumak isterken ben yine youtube da saçma ne varsa izlemişimdir.
Entry podcasti vakti.

Selam arkadaşlar.

Umarım iyisinizdir. Ben mi? Alter egosuyla münasebete girip gece 3-5 nöbetini piç etme kalk da iki düşün, strese gir at kafası" diyen 2. Karakterimin dipçikle vuruşlarına sessiz kalamayıp, uyandım.

Nisan yağmurlarıyla aranız iyi olsun arkadaşlar, sakın kaçmayın senenin en yararlı su damlacıklarıdır bunlar vitamin, mineral bakımından. Ağaç bile çiçek açıyor amc.k sen niye şemsiye açıyorsun, ıslan işte.

Sanırım şu "coğrafya kaderdir." Özdeyişi bizim memleket için biçilmiş kaftan dart tahtasını 12 den vuran bir söz öbeği olmuş. Başka açıklamaya gerek yok. Apolitik, siyasetin girmediği bir suyu içemeyiz biz.

S.keyim köşe yazısı gibi oldu bu da.

Klasiktir.. bir schopenhauer sözüyle bitireyim(umarım doğru yazmışımdır)

-Doğuştan gelen tek bir yanılgı vardır. O da mutlu olmak için burada olduğumuzu sandığımızdır.

Kendinize iyi bakın arkadaşlar.
işi olmayıp da uyumayan net maldır.
güncel Önemli Başlıklar