bugün

Kahve istemediği sürece centilmen erkektir.
Göz boyamak için bazen bunu istemeseniz de zorla yapan erkektir.
Şahısla arkadaşsanız, (onun açısından olmayabilir ama sizin açınızdan) gerek yok diye yarım saat dil dökseniz de sonunda size eşlik eder. O sırada Gidilen yol yolların en uzunudur.
Abim o zamanlarki kiz arkadasini(su an evliler) tarabya'ya birakirdi. Bizim ev erenkoy'deydi, is yerleri de maslak'ta.

Cok sacma geliyordu o donemler, cok sukur hala sacma geliyor.
Evleriniz cok ters yonlerdeyse hic gerek yok.
Bu kesinlikle o erkeğin size aşık olduğu, sizi sevdiği, sizden hoşlandığı anlamına gelmez. Nezaketen yapılmış olabilir, karşınızdaki oldukça kibar bir beyefendi olabilir. Bir zamanlar çok hoşlaştığım bey de beni eve kadar bırakmıştır. Hem de 2 kere. Fakat kendisi hislerime karşılık verememiştir. Yani her şeyi bir şeylere yormamak gerek.
kimisi nezaket olsun diye sorar, adam topkapıda oturuyorsa tuzlaya bırakırmı mesela.
genelde yanımdaki kişinin evi merkezi bir yer değilse benim o dediğim erkek.

veya benim için, benim yüzümden dışarıya çıkmış ise, yine aynı şekilde.
öte yandan ortak bir etkinlik yapalım planlarının sonunda mutlaka yine.

öküz olmayın olum, konuşa konuşa bırakın işte.
bende son raddeye kadar bırakırdım, kız arkadaşlarımı. sonraları öğrendim ki kadın milletinin hoşuna gitmiyormuş. şimdi salıyorum canı istediği gibi gidiyor evine.
Oraya kadar gelmişken finali yapması gereken erkektir.
Yapması gerekeni yapan erkektir. Bakmayın burada umursamaz tavırla ileri geri konuşanlara, onların çoğu korkudan bırakmaz. Başıma bir şey gelmesin, karakola hastaneye yolum düşmesin kafasındaki insanlardır.
Ancak erkek böyle anlarda belli olur. Sadece yanındaki kız için değil, herhangi bir yakını için de hayatını tehlikeye atabilmelidir. Çünkü bu hayatta pişmanlığın tedavisi yoktur.
Gereksiz samimiyet hep.
0:00 0:02
Belki eve davet eder diye bekleyendir.
Düşüncesiz erkektir. Ya babası fırlarsa oradan bir yerden kızın. Geniş olmayı gerektirir.
efendi erkektir. muhtemelen gerçekten seviyordur.
güncel Önemli Başlıklar