bugün

biraz sonra gelecek kız arkadaşını becerip, becermeme arasında kalmış, "ulan becerirsem başıma iş açarım şimdi. ayrıca annesi babası öğrenirse biterim. başıma kalır bu kız şimdi." düşünceleri içerisinde kendini yiyip bitirmesine sebep olan duygudur.

en iyisi mi, yapmayın etmeyin kardeşim. tutun zikinizi biraz.
bir liseli için, "ulan annemler erken gelmesin şimdi" korkusudur. yoksa ne gerek var kız üstüme kalır diye korkmaktan. sanki tecavüz ediyosun da anası babası sana yamayacak kızı.
kendini tutamayıp kızın içine orgazm olma korkusu olabilir, ki bunun da önlemleri mevcuttur. korkmayın, kız geliyosa göze almıştır herşeyi zaten otobandan devam.

(bkz: ertesi gün hapı)
herseye ragmen yenilen korkudur.
çarşafları 3 aydır değiştirmedim korkusudur.
Aile yaşıyorsa basılma korkusudur.
lisede olan korkudur. kız eve gelir ondan sonra ya baba eve gelirse sizi o halde gelirse korkusu olur. sonunda yatakta malum şahsın saç teli görülür ve bir daha o eve kız atamazsınız.*
bir haftadır tras olmadım korkusudur...
anne baba ve tüm aile bireyleri uzaya kadar gitmiş olsalar bile bi tedirginlik olur. bu erkeğin varoluşsal sancılarinın yansımasıdır iş paranoyaklığa kadar gitmişse her an bişey olup basılacağını düşünür basılmazsa bile deprem olur sel olur meraklı bi misafir gelir kuşkusuyla kızla yapacağı güzel eylemleri zehir eder bu duygu. ben değil bi arkadaş.
5. kattaki sevgili için önce 3. kata çıkılır, sonra merdivenlerden 2 kat daha tırmanılır.
Ahmakça bir duygudur. Halbuki ev senin evin kim karışır amk. Parkta yiyişsen tepki eve kız atsan tepki evlenmeden seks yaptırmamaya programlanmış bu ahlaksız toplum.
Kızı eve atmak korkusu değildir de kıskanç komşular, köşe başında durup yanınızdaki kızı yiyecekmiş gibi kesen it uğursuz takımına karşı duyulan korkudur.

Kızı buldun, eve gelecek bir de uğraştığımız mahalle baskısı var.
Mahalle baskısını umursamam kimseyi ilgilendirmez çünkü.