bugün

dışarı kaçmaktır. evet.
Cidden tavsiye istiyosanız;

Panik yapıp aptalca bisey yapmayın dogru zamanı kollayın arkasını falan donunce kafasına biseyle vurun ya da bayıltın falan :(
Nasil olsa para degerli esya yok derim amina kodugum çikarken bi elli kagit atesle.
Para harcatmayacak ama gerekirse hırsızı harcatacak liste.

3 kedi 1 köpek ve 'etlerim tok' diyen Adriennecığımın bulunduğu evde listeleme zahmetine katlanmadığım mevzu.
Haa kazara odama girerse zımbalarım. Uçan tekmeyi koydum mu parkeye çarpan ses diğer ahaliyi uyandırır dolayısıyla ağzını burnunu kırmam da farz olur.

Bana biraz sallıom gibi geldi la. Şaka şaka kesinlikle zımbalarım.

Edit : Taekwondo bilirim, beni ısıtan ama hırsızı, puştu serinleten o soğuk demire sahibim ee ne diye eksilion lan sen? Yoksa hırsız sırtımdan pıçaklarsa diye bir fantezin mi var?
Adres ver zirve yapçass.
kolombiya çakısını bacağına saplamak olabilir veya gözü dönüp boğazına saplamak da olabilir. sonuçta gece vakti evine hırsız girip ölünce kimse hırsızı neden öldürdün diye sormaz herhalde.
Ev öğrenci eviyse ve bunun farkına vardıysanız telefonları donunuzun içine atıp uyuyormuş numarası yapın hırsız evden çaresiz bir şekilde ayrılırken sizede bir miktar para bırakıp öyle gidecektir.
Kovalayın o.çocuğunu. Evden soğutur adamı.
polisi bir kaç gün sonra aramak.

o bir kaç gün içerisinde adamı intihara sürükleyecek derece aşağılama ve dayak. tabii öyle olmaz keşke olsa. bizimkiler kesin acıyıp bırak adamı der ve sadece polise verir. sanki polis bişi yapacak amk!
Allah göstermesin.
Kedidir o kedi.
kafasına kafasına vurun gitsin.
Yemin ediyorum polise teslim etmeden önce bi güzel anasını sikerim. Aşşağı bodruma indirip soba karıştırma demiriyle dinlene dinlene döverim.
Uyuyormuş gibi yapmak, ilk fırsatta polisi aramak.
Aklımda senaryolar yazarım hep ama olsa yapabilir miyim bilmem.
Yaran bir video aklıma gelir, güler misin ağlar mısın vatandaşın hali böyle.

http://alkislarlayasiyoru...enin-perdesi-yavuz-hirsiz
silahla yakalamak.olmadı pataklamak.
o andaki adrenalin patlamasi ile gelen deli kuvveti sonrasi adami kaldirip metrelerce ileri firlatmak veya kilometrelerce yalin ayak kovalamak gibi seylerdir. hee ikisi de arkadaslarin baslarina geldiydi *
Polisi arayıp akp'nin dağıttığı makarnaları çalıyorlar demek.
oturur derdini dinlerim. dertleşiriz. hakkını verip uğurlarım.
2001 krizindeki hortumcular aklıma gelir.
dolu halde bekleyen iki bu tüfeğimden birini alıp belden aşağı bir yerden vurmak.
Elinizd agir bisey alin bir kapinin arkasina pusun ve kapidan girer girmez kafasina patlatin serefsizin.
Selfie çekip, abi allaha emanet diyip sakince telefonu da cebine koyarak haddini bilip dışarı çıkmak, işi bittiğinde eve girip polise haber vermek.
Çaktırmadan evden çıkıp evi uzerine kitletin polisi arayın.
Uyuyorsam devam ederim. Yok eğer uyumuyorsam uyuyor taklidi yaparım. Sonuçta uyurum hiç zorluk çıkarmam.
hemen adamı dövmeye kalkmayın. bir efes ikram edin. belki iyi bir adamdır.