1. 1.
    Komiktir.
    Yav babamın borcu yüzünden beni niye arıyorsun kardeşim?
    Benim 1 lira borcum yok. Babamı ara AMK.
    Telefonumu nerden buldun diyom
    O birşey mi kaçta yatıp kaçta kalktığını dişlerini günde kaç kez fırçaladığını bile biliyorum diyor.
    1 ... mbappe for president
  2. 2.
    uygulamada çok sık yapılır. aslında hatalı bi uygulamadır ama tahsilat anlamında dediğim gibi çok sık yapılır. genellikle "boş atıp dolu tutma" amacını taşır ama yapanlar da mevcut... bu noktada da eğer borç sizin değilse icra iflas kanununun istihkak hükümleri devreye girer...

he derseniz ki ben uğraşmam bunlarla vs... gidip avukatı baroya şikayet edebilir, huzur ve sükunu bozma suçundan suç duyurusunda bulunabilirsiniz.
    ... flat head
  3. 3.
    sana akıl vermek istemezdim ama huyum kurusun ne diyeyim. numaraya dikkat et bir daha ararsa konuştuklarınızı kaydet. telefonda babanın kaç para borcu oldugunu sor. tam ismini tekrarlattır ona ve kesinlikle o olmadıgını oglu oldugunu belirt.

3ncü şahıslara başkasının bilgilerini vermek yasaktır, normal bir ülkede (kanunların oldugu) cezası agır olur.
    2 ... dergah sovalyeleri
  4. 4.
    gelmezsen yipnesin diyerek altta kalınmamalıdır.
    şayet gelirse de abi ben şaka yapmıştım falan dersin

not: esmesen de gürle demişler (ağzını da çok bozma içeri almasınlar)
    1 ... hayta38
  5. 5.
    Ayni sey benim de basima geldi. Avukat bir arkadasimi aradim ve bana sunlari soyledi: "oyle bir şey söz konusu değil. Haciz sadece borclunun ikametgah adresine gelir. Yazlığa, coluga cocuga falan gelmez."

Bize haciz yazliga gelecekti, oradan biliyorum. Bahsi geçen borcumuz olmayan borcu odemedik elbette, hicbir sey de olmadi. Uzerinden iki sene gecti. Tek bir çöp bile alinmadi.
    2 ... primer bond kompozit
  6. 6.
    Kanunlar değişmiştir.

Evde bir tane olan hiç bişeyi götürmüyorlar laptop sessistemi vs. Fuzulileri götürüyorlar

Korkmayınız

Sülaleniz rahat olmalıdır.
    1 ... feministmiyimneyim