bugün

kurnaz kedidir. yakalandığı zaman savunmaya geçer.
kedilerden deli gibi korkan, yakınından bile geçemeyen bi insanın korkulu rüyasıdır. paranoyak yapar insanı. deli eder.**
önümden hızlıca geçmesiyle ödümü bokuma karıştıran, satanistlik duygularımı kabartan kedidir kendileri. hala kendisine sövmekteyimdir ayrıca.
yerinizden zıplamanıza, çığlık atmanıza bunları yaptıktan sonra babanızdan azar işitmenize sebep olacak kedi.*
tanrı misafiridir. dost canlısı bir kediyse kucağa alınıp tokatlanmaya başlanır.
küçük misafirdir. madem gelmiştir bakılır beslenir sonra kendi geldiği gibi gider zaten.
başta uysaldır, sevecendir. ne zaman ki bi yerleri pisleyip çamurlu ayaklarıyla mobilyaların üzeride izler bırkıp eynı zamanda kucağına aldığın zaman kudurmuş gibi tırmalamaya başlasa o zaman kapıdan kovsan bacadan gelen kedidir.
Manyak kedidir. Tek amacı evdeki terlikleri koklamak gibi duruyor. Kendine dokundurtmuyor da. Odaya girince yatağın altına saklanıyor. Alışmaz umarım.

Edit: la sokacam trafo geyiğinize. Şaka değil baya yatağımın altında terliklerimi koklayan bir kedi var. La bu gece parmaklarımı da kemirir. Napmak lazım bileniniz var mı. Osursam çıkar mı ki?

Edit 2: sorun yok ninem küçük bi terlik şovu yaptı. Kedi de zenci atletler gibi depara kalktı. Ayrıca ev gecekondu değil. Mardine gelenler bilir eski taş evlerden. Yani bir kedi için eve girmek hiç de zor olmuyor.
alo memur bey, trafoya giren piçi buldum bizim evde tutsak gelin alın.
Bir güvercinin kürt gibi girip onu görüncede cama kafa kombosu yapmasından iyidir.
3 hafta önce girmiş ve eve sıçıp gitmiştir amına kodumun hayvanı.
tatlıdır, şapşiktir, beslenir o.
vakti zamaninda balkondan girip babamin pesinde kosturdugu ve yatagin altina girip obur taraftan cikarak tekrar ayni balkondan kacan kedidir.
görsel
Küçükken beni cırmalamasından sonra apartmana taşınana kadar en çok korktuğum şeydir. Bunlarda aynı köpekler gibi önce sizden korkup sonra korkunuzu belli ettiğinizde benden başka kediden korkan var mıdır bilmiyorum ama üstünüze gelirler. Allah affetsin sokaklarda gördüğümde bazen acısamda oldum olası sevmem ben bu hayvanları.