bugün

Evdekilere Selam veriyorum.
Elimi yıkayıp kıyafet değişikliği yapıyorum. *
karımı banyoda yıkıyorum...
Evime mi geliceksin niye soruyon.
cıbıldanıyorum ama cıbıldanırken Şemmame ile adana çiftetellisini harmanlayarak cıbıldanıyorum. ay soyunup hemen duj yapmazsam bana fenalık gelir soldan soldan.
elimi yıkarım, pantolonumu çıkarır eşofmanımı giyerim. biraz bir yerde uzanırım 15 dakika falan.
ilk önce çorabımı çıkarırım elimi yüzümü yıkar sonra ayaklarımı yıkarım ve ayağıma deydiğim için elimi tekrar yıkarım.

zaten temizliğe önem veririm yemekten önce ve sonra elimi yıkarım dişlerimi fırçalarım naneli şeker ya da sakız kullanırım.
Soluklanırım.
Elimi yıkıyorum yemek yiyorum telefona bakıyorum ve yatıyorum.
ayakkabilarimi cikarir cikarmaz koridorda haka dansi yapiyorum.
https://www.youtube.com/watch?v=a3ZsyMyhgmo
Kimse dışarıda çişini tutmuyor mu?
direkt duş. ama üç dakika. dört bile değildir. fıtı fıtı hemen bi arkadaşa bakıp çıkıyorum. su enerjimi o kadar dengeliyor ki. sonra da bornozumla biraz evin içinde salınıyorum. şarkı mırıldanıyorum. türk popu. üstelik en rezil örneklerini.
Üst kata çıkıp sandalyeme oturuyorum biraz kitap okuyorum sonra da el yüz yıkama, kıyafet falan.
anahtarı kapının üstünden alır, ayakkabıları çıkartırım. sonra el yüz yıkar giyinir ve gider mutfakta otururum, bu esnada su içerim. keyfim yoksa da bira içerim.
eve girer girmez lavaboya uçuyorum tabiri caizse sonra el yüz yıkayıp yatışş.
internette dolanıyorum.
corona başladığından beri alışkanlık oldu, elimi yıkıyorum.
Pantolondan (bol da olsa) kurtulup rahat bir şey giyiyorum.
Kedim olacak efendimin gönlünü ediyorum.
Aşifte hesap soruyor, neredeydin otur iki mıncıkla beni diye bağrınıyor resmen.
Daha elbisemi değiştirmeden Her hafta tuvaletini yıkıyorum arkada bekleyip e hadi demesi deli ediyor.
elimi yıkarım.
çantayı kapıya bırakıyorum.
Hanıma ve çocuklara selam veriyorum.
kapıyı kapatıyorum , siz de öyle yapın sağı solu mıncıklamadan önce.
meleklerimi selamlarım.
Dışardan her gelişimde otomatik olarak apartman kapısının önünde çişim gelir. O yüzden ilk çişimi yaparım.
güncel Önemli Başlıklar