bugün

Kapıdan içeri girer girmez miyavlayarak beni karşılayan kedileri ben de sizi özledim çocuklar deyip öpüyorum. Sonra ne özlemesi amk çocuğu mama ver bakışı attıklarında mamalarını veriyorum ve odama çıkıp üstümü değiştiriyorum. Gerisi de rutin şeyler işte tuvalet, banyo kısmını da anlatmayayım bi zahmet.
Pisiye selam veriyorum.
bilekliklerimi saatimi çıkartıp ellerimi yıkarım.
cepleri boşaltıyorum bir sürü ıvır zıvır var rahatsız ediyor. şarj aletini prize emaneti yerine koyup yatıyorum.

edit: sizinde olur bir gün amk niye eksiliyorsunuz.
Kapıyı kapatırım, malum hırlısı var hırsızı var.
Uyuyorum, günde 9 saat çalışıyorum çünkü.
Takıntılı insanları anlatan bir program vardı,ben de eve girince öyle oluyorum.Aynı anda birkaç işi yapma isteği duyuyor ve yapıyorlardı.işte nedense ben de eve girince öyle hissediyorum ama yapamıyorum ve deli oluyorum.Üzerimde ne varsa çıkarıp hemen dolaba kaldırmak ama aynı anda ellerimi ve yüzümü yıkamak,o sırada yemek de hazırlamak.Sinir oluyorum sinir hiçbir işi yapamıyorum aynı anda.
Gözlük ve saat çıkar.
Çok seri banyo yapıp, diğer işlere koyulmak.
Eli yika, yuzu temizle. Pesinden soylene soylene gezen Kofteyi op kokla. Ilk uc sabit. He bi de bugun de eve donebildik sukur diyorum icimden.
Kedilerim direkt yolumu kesip önüme yattıkları için bir süre onları seviyorum.
yatiyorum haha. ustumu bile degistirmeden bir sure yatip, kendime gelince yemek yiyorum.
er- yüz yıkama, rahat giysiler ve varsa çiş !
üst değişimi.
pis kıyafetlerle ortada gezmeme alışkanlığı var.
Montu askıya asıyorum elimi yıkayıp üstümü değiştirip tekrardan elimi yıkıyorum gözlük, saat, kulaklık gibi materyalleri temizliyorum budur.
Kıyafetleri çıkarır çıkarmaz yatağa atıyorum kendimi.
Ben direk sex yapıyorum. Öyle bir yaşantım var işte.
Tanrıçama (bkz: Bella rolland) ibadet ediyorum.
Eşofman larımı giyerim .
Sütyenimi çıkartıp kızlarımı özgür bırakmak

(img:#1942887)
Az bir şey cezalı oldukları için gözleri bantlanmıştır.
(bkz: işemek)
“Ben geldim! Ne yapıyorsunuz genşler ve daima genş kalmış pek sevgili ebeveynlerim?” Diye sesleniyorum. O arada da babam “senin anahtarın yok mu? Niye kapıyı çalıyorsun” diye söyleniyor.
kapının yanında bulunan terlikleri ayağıma geçirim hemen, sonra kapıyı kapatırım. üstümde olan mont gibi fazlalıklardan kurtulurum, oturma odasına geçilir ev ahalisine selam verilir hal hatır sorulur, eller yıkanır.
soyunmak.
selam veririm, sonrada çok yorgunsam şayet kendime gelene kadar olduğum gibi geçer kanepeye uzanırım. sonrası bildiğiniz sıradan prosedür.