bugün

başlık, "eve giren hirsizin açık gördüğü bilgisayardan sözlüğe entry girmesi" olacaktı, maalesef karakter sınırına takıldık.

tanım: hırsızlık yapma amacıyla eve giren hırsızın, dikkatini açık bilgisayarın çekmesi ve akabinde sözlüğü görerek entry girmesi.

dipçik not: "bu nereden çıktı a gerizekalı?" diye soranlar için. rüyamda gördüm, o kadar da manyağım. hadi bakalım. anketvari bir başlık olduğu için özrü borç bilirim.

edit: imla
başlık: hırsız
entry: en asil duygunun insanıdır.

vb...
eve girmis, laptopi alip gitmis, sonra laptopi actiginda, internete girmek istediginde karsisina sozluk sayfasi cikan hirsizin "dur ben suraya bir entry gireyim" demesi durumu.

eger sifreyi hatirla ozelligini kullaniyorsaniz ie'de ya da firefox'da cok buyuk hata yapiyorsunuz. calinirsa o laptop/bilgisayar; msn sozluk, mail hesaplarinizi unutun.
eve giren hırsızın sözlüğe entry girmesi degil yazdıgınız en begenilen entryleri çalıp götürerek sonuçlanacak durumdur... * maksat hırsız için çalmaksa entry girmeyecek entry çalacaktır.. *
sevgili sözlük bugün 22. evime hırsızlık girşiminde bulundum....
malum hırsız kardeşin, önce;
(bkz: halkın fakirleşmesi)
(bkz: insanların değerli eşyaları olmaması)
(bkz: aç olduğu halde bahçesinde köpek besleyen dallama)
şeklindeki entrylerle sorunlarını dile getirerek, ardından (bkz: sözlükteki en büyük ibne benim) başlığını açarak nickin asıl sahibi olan yazarı köpek götüne sokmak suretiyle intikam alma çabasında bulunması olabilir.
başlık : hırsız

entry : yeni bir yazar.

başlık : halı

entry : (bkz: hirsizin salonun ortasindaki haliya sicip gitmesi)

başlık : uludag sozluk

entry : mesai saatinde bile entry girilen.*
başlık : televizyon

entry : ah bir de plazma olaydı...
eve gelen hırsızın çalacak işe yarar bir şey bulamaması sonucu en sonunda kişinin sözlük hesabına el koyması durumudur. (bkz: geçmiş olsun)
güncel Önemli Başlıklar