bugün

yaz sıcağında kapı pencere açık iken, bir heyacanla eve girip oraya buraya gürültülü bir şekilde saldıran girdiği gibi çıkmak isteyen büyük kara sinektir.yolu da bulamaz heaa..
madem sinirleniosun girdikten sonra, girme be kardeşim!
bizi de "arı mıdır o?" yanılgısına sokup, korkutmasan olmaz mı?!
mide bulandırır.
kafasına acilen vurulması gereken sinektir.
Verilen tepki ;

Şuna bak eme eme ne kadar olmuş hayvan.
cam açılır ve kaçması için bir şans verilir kaçmazsa kitap defter terlik ne varsa kafasına vurup öldürülür.
gecenin en dark anında karanlık odada pc,tv açıkken pencerden içeriye dalıp pat oraya pat buraya vurmak suretiyle aniden bende bir sıçız durumunu ortaya koyan daha sonra ne olduğunu anlamamla rahat bir nefes aldıran haşeratımsı.

zar zor gazeteyle duvara yapıştırdım,ilginç bir desen oldu kırmızı siyah.*
kendi gitmeden salak salak oraya buraya uçarsa salalanabilen herhangi bir bez parçası vs. ile camı tam açık bir odaya yönlendirilir.

camın önünde perde olmamasına ve diğer tüm kapıların kapalı olmasına özen gösterilir. oda küçük ve çok eşyalı değilse daha makbuldür.

kendi yolu bulamazsa eldeki nesne sallanarak cama doğru itilir.

en uyuz davranışı olan açık cam dururken kapalının üstüne konmasına sabredilerek süreç nihayete erene kadar sabırla takip edilir.

sinek küfürden vs. anlamaz boşa sıcakta nefes tüketmeyin. böcek ilacı vs. de sıcakta kötü kokar, tek çözüm sabırdır.
görsel

Geçenlerde biri içerideydi, balkon camını açtım gitmedi, salonun kapısını kapattım, yatıkla kovaladım gitmedi perdeye kondu, ben de yapacak bir şey yok diye kolanya sıkıp etkisiz hale getirdim. Ben ona çok fazla çıkış seçeneği sundum ama o bu seçenekleri elinin tersiyle itti.
ahmet çakar'a haber verin, gelip yer. geçen hafta stüdyoda canlı sinek yedi ruh hastası reyiz.
yakında eve "mal girişi" olacağının müjdecisidir.
Büyük kara yaraqdan iyidir.
Yazın genelde hep olan bir durumdur. Özellikle sıcak yörelerde çekilmez olurlar.
güncel Önemli Başlıklar