bugün

eve gidince ararım demesine rağmen 132 gündür sesi çıkmayan kız

artık yavaş yavaş korkutan kızdır.

bir şeye mi kızdı?

benden mi hoşlanmadı?

unuttu mu?

inanın hiçbir fikrim yok. ve artık "yoksa başına bir şey mi geldi?" diye endişe etmeye başladım.

yine de kalbimi ferah tutmalıyım. arar elbet. kuzenine falan uğramıştır herhalde.
ah garibim bir de saymış günleri. lanet olsun size değer bilmeyen kızlar.
Nedense hiç şaşırtmayan olaydır. Hepimizin başından geçmiş herkesin az çok bildiği davranışlar. Bana da halamlardayım müsait değilim, ben sana yazarım demişti kaç ay oldu yazmadı.
"isim adres telefon numaranızı bırakın biz sizi ararız" diyen işverenlere özenmiş kızdır.

(bkz: döncem ben sana)
Eve gidememiştir belki de. Yolda kaza falan olmuştur. Allah korudun dunya hali herşey olur.
O da bir şey mi 5 buçuk yıl olan var. Irıspı.
(bkz: benimki)
Umarım başına bir iş gelmiş dediğim kızdır.
Cok acelecisin dostum kiza biraz zaman tani.
bence sen o kızı unut elizabethe geri dön.
çoluk çocuğa karışmış olması muhtemel kızdır. sen aramasını beklerken dişi kuşumuz yuvasını yapmaya başlamış olabilir. dikkat etmek lazım.
Kış uykusuna yatmıştır belki.
kafa kurcikleyen kızdır.

yazılanları okudukça kafam daha da karışıyor.

endişelenmeli miyim? kamera kayıtları polis falan peşine mi düşmeliyim?

yoksa şu an başka kollarda mı?

ne dediğinizi anlamadım ki. kiminiz öyle diyor kiminiz böyle diyor.

132 gün. dile kolay..
geçiştirmek için ararım dediği bariz şekilde ortada olan kızdır. "biz sizi ararız" repliğinin kızlarımızca uyarlamasıdır, o telefon asla çalmayacaktır.

ha tabi bir süre sonra yalnız kaldığında en yavşak haliyle gelip "naaaber" demesi de muhtemeldir. uzak durulmalıdır.
Yazim hatasi var aq.anlatim bozuklugu.
135.günün şafağında arama ihtimali olan kızdır.
5 sene önce birkaç kez buluştuğum, flörtten öteye gidemediğim kızla aramda geçen mesajlaşma geldi aklıma.
(kız)- Bu ara buluşalım da netleştirelim neyiz ne değiliz.
(ben)- tamam sen haber ver ne zaman uygunsan görüşelim.
(kız)- tamam anlaştık.

Sonra kızdan ses çıkmadı. Ben birkaç kez aradım açmadı. Sonra da zaten başkasıyla ilişkiye başlamıştım, unuttum gitti. Neyse, kızımız 3 sene sonra mesaj atmıştı; "Biz buluşacaktık ne oldu?" diye. *
Zaman kavramı bazıları için çok farklı işliyor galiba.
Aklını başına toplamış kızdır. Daha çok beklersiniz.
Ayları say, yılını doldurunca yıl hesabıyla devam et. Gün gün işkence olur. Neyse ki saat, dakika olayına girmemişsin.
Umudu kes artık moruk o gitmiş senin cenazeyi kaldırıp cantık ayranı ustune gömmüş.