bugün

biraz iç burkan, biraz hayal kırıklığı yaratan, çokça da üzen durum.

sabaha karşı 03:21'den beri "eve gelen usta" temalı başlıklar açıp, siz kıymetli yazar arkadaşlarımdan da gelecek kıymetli paylaşımlarla adeta bir rehber oluşturmağa çalışıyorum.

ancak gelinen noktada, bunca emeğe rağmen 5-6 başlığın hiç entry almadığını görmek, inanın beni tarifsiz bir elem ve ızdıraba sevk etti.

neden böyle olduk değerli arkadaşlarım?
nihat bey zaten söylenecek her şeyi söylediği için biz bir ilave yapamadık. yapamazdık, haddimizi aşmış olurduk.
Hassas dedemizi üzmüş olaydır.
nihat abi onlar senin yalayabilecegin insanlar degil zorlama bosuna.
çok şükür ki siz kıymetli arkadaşlarımı yanlış tanımadığımı gösterdiniz. gerek burada yazdığınız entryler gerekse başlığı açmamdan itibaren mesaj kutuma ulaşan 83 destek mesajı, emekçi ustalarımıza tepkisiz kalmadığınızı ortaya koydu.

ancak bir sitemim de google efendiye!!!!

google'a usta yazdığınız vakit ilk on görselin 8'i cinselli dudak. evet, doğru söylüyorum lütfen sınayın ve görün. buyrun bazı görselller:

görsel

http://pluspng.com/img-png/png-usta-usta-362.png

görsel

görsel

emeğe saygı kalmamış! emek gitmiş cinselli dudak gelmiş.

sözlük kızlarının fotoğraflarına gösterilen ilgi ve ayrıca pek kıymetli liz kuin arkadaşımızın verdiği salık ile görsel paylaşma amacımdan sapmıyorum. buyrun efendim;

görsel

görsel

görsel

görsel

not 1: telife girmesin diye ustaların yüzünü paylaşmadım. "ben, bakırköyden derzci selim usta. benim fotoyu paylaşmışsın gardaaaaş" gibi telefonlar almak istemiyorum.

not 2: cinselli usta paylaşmadım. üzgünüm. örf adet anane falan.

not 3: son görselde inceyi gördünüz di mi? tulum hehee. yaşlı mizahı yaptım ben.
güncel Önemli Başlıklar