bugün

(bkz: kernelleyin yumuşacık olsun)
(bkz: kusma sebebi başlıklar)*

edit akbayram: bu entrye eksi veren kişi inşallah kusana kadar bundan içer.
iade-i ziyarette şöyle okkalı, kıvamlı ve üstüne azcıkın tarçın serpiştirilmiş kupa bardakda gelecek taze attırılmış spermi hakeden kızcağızdır.
(bkz: iğrenç başlık açan yazar)
- aşkım çok güzel vajina suyu var içer misin?
+ bebeğim sana gelmeden götbaşı pide yedim, midemi bozdu sanırım.
- e zevk sulu soda iç, iyi gelir bak?
+ getir bakalım, azcık meme fışkırtısı da sık bari limon niyetine.
(bkz: lütfen dikkat) (#6685366)
(bkz: maksat ağzın alışsın)
-aşkitom taze vajina suyu var, yeni sıktım içer misin?
+aaa süpermiş, bende gelirken senin o çok sevdiğin kurutulmuş maymun bokundan almıştım.
-aşkkııım yaaa bi tanesin sen, biz hiç ayrılmayalım olur mu?
bu ne lan?
vajinadan su çıkarmak gibi hiç kimsenin aklına gelmeyecek bir projeyi hayata geçirmiş olan kız.

(bkz: vajinaya sondaj vurmak)
bu ne terbiyesizlik, bu ne sapıklık ya! insanın midesi bulanıyor aklı almıyor artık.
sevgilisinin bir bardak daha alayım demesi karşısında o ikinci bardak suyunu neresinden çıkaracağı merak konusu olan kızdır.
yazarına tasmasından yapışan kızdır.daha başlığın içeriğine bakmadan kernel in vernellediği kız olduğunu anladım.bari suyun hepsini dağıtmasa çılgın kız, yılbaşına saklasın birazını, savurganlık yok!!
Kapıdan girer girmez sevdiceğinin üzerine atlayan kız modeli olsa gerek, yalnız bu kızların nesli tükenmişdir ya da zaten hiç olmamıştır evet evet onlar atlantisde yaşamışlardır
yoksa yaşamamışlar mıdır?
Ne tür bir sapık olduğunu, nasıl bir rahatsız olduğunu anlayamadığım, anlamak da istemediğim yazarın entry'si. Ne ki bu gerçekten. Nasıl bir tatmin duygusuyla dökülüyor bunlar. Peki yazdıklarından sonra annesine, eşine, kız arkadaşlarına okutuyor mudur bu başlıkları? Yaşam tecrübelerime göre ki sözlük ortalamasının çok üzerinde bir yaşa sahibim cinsellik, seks konusunda bu kadar başlık açan birinin cinsellik ve seks ile sorunu vardır. Ne yaptılarsa artık kendisine... Allah yardımcısı olsun.
libidolar tavandadır.
(bkz: iğrençsiniz ibneler)
(bkz: libido)
(bkz: kustum)
(bkz: eşekler yazar olsa açacağı başlıklar)
(bkz: eşeğin amına su kaçırmak) *
sabah sabah yaratıcısını tebrik ettiğim hededir, zira bu kadar iğrenç olunamazdı.
(bkz: eşeğin amına itfaye hortumu dayamak)
(bkz: öeh)
"eşşeğin kulağına vajina suyu kaçıran uuser."

(bkz: serbest çağrışım)
(bkz: kernelleyin yumuşacık olsun mis gibi koksun)
(bkz: şeftali suyu demek isterken devreleri yakan sapık)
(bkz: şşşşttt sessiz olun zall bizi dinliyor olabilir)
hard sevilecek kızdır.
candır, canandır ama ayak suyu daha makbule geçerdi... (bkz: am imparatorluğu)
misafirperverlikte snır tanımayan kızdır.
bunun arkasından gelecek olan diğer ikram da, beraberce (bkz: taharet musluğundan kana kana su içmek)tir. ikisine de afiyet şeker olsun...

(bkz: bok boku kenefte bulur)
herşeyin dalında güzel olduğunu bilmeyen kızdır. ayrıca aynı kıza an itibariyle bi alt başlığımız olan eski sevgiliyi unutmanın yolları adlı eseri göndermek istiyorum.
güncel Önemli Başlıklar