bugün

bayılıyıyorum bu kızların safları oynamasına. bir erkek, bir kızı evine davet edecek sonra da onunla sevişmeyi kurgulamayacak, sözde dvd seyredilip, tarçınlı kek falan yapılacak? ya bırakın bu ayakları, buna ki inanır? dünyanın her yerinde özellikle hoşlandığın kızı eve davet etmek seninle yatmak istiyorum demenin kılıfıdır. bunu hala bilmeyen kaldıysa aklına şaşarım. sen böyle bir daveti baştan kabul edeceksin sonra da masumum diyeceksin, tecavüze uğradım diyeceksin. yok öyle yağma, sen kaşındın güzelim. kimse seni zorla getirmedi ya. tıpış tıpış geldiysen sen de razısın demektir.
YANLIŞ BiR FiKiRDiR.
EVE GELEN KIZ ASLEN ARKADAŞININ PUL KOLEKSiYONUNU GÖRMEYE GELMiŞTiR, BU EVRENSEL BiR KURALDIR HER ERKEĞiN BiR PUL KOLEKSiYONU VARDIR *
zihniyet farklılığını anlayamayan kişilerin söylemidir.
inanmak istiyordur kız belkide her erkeğin zihniyetinin aynı olmadığına.
kızın amacı belki zaten sevişmekti, erkeğin ki oturup jenga oynamaktı. *
o küçüçük dünyası "çükünün üzerinde dönen" bazı erkekler vardır.
Her kızı, (çizgi filmlerde adaya düşen insanların bütün hayvanları tabakta kızarmış olarak görmeleri gibi) vahşi ve çocuksu bir tavırla "yatakta hayal ederler". Genelde çevreleri de kendileri gibi insanlarla doludur. Eleştirmiyorum, bu da bir yaşam tarzıdır. Ama bu yaşam tarzının böyle sıkıntıları da vardır işte. Bir yerden sonra gerçek dünyadan uzaklaşıp kendi dünyalarına hapsolurlar, sonra da böyle kendi çevrelerine bakıp genellemelerde bulunurlar.

Sevişmek de güzeldir de, yeri vardır, zamanı vardır..
insanların birbirleri ve ilişkileri konusunda belli bir aşamaya gelmiş olması lazımdır.
inançlarının ya da yetişme tarzlarının bu gibi durumlara olanak sağlaması lazımdır..
ve ruhsal ve sosyal anlamda bir sürü şey.

Ama dedim ya,
küçü'çük dünyası çükünün üzerinde dönüyorsa adamın eve gelen kız arkadaşı ne yapsın?
evime gelme yoksa sikerim in kibar söylenmiş halidir.
edit: bahanesidir. şimdi oldu!
dışarda, sevgilinizle bir yerlere gidersiniz, gezer tozarsınız ama illa bir evde yalnız kalmak istersiniz. sevgilinin evine giden kızın amacı sevişmek değildir. sadece evde zaman geçirmektir.
temizlik için gelmiş de olabilir. büyütmeye gerek yok.
genelde 20 yaş altı dönemleridir.
Sana güvendiği için gerçekten film izlemek, senle keyifli dakikalar geçirmek, azıcık safsa pul koleksiyonunu görmek için gelmiş olabilir. Abazanlık her yerde sökmüyor.
hayatının her anında uyurken sıçarken yemek yerken işerken futbol oynarken yorgunken enerjikken uyanıkken uyurken maç seyrederken tv izlerken kıçını kaşırken götünden korkarken sevişmeyi düşünen ergen genellemesi.

tek düşünmediği an: yoktur öyle bir an.
son derece saçma ve abazan bakış açısıdır. senin aklın fikrin uçkurundaysa kız ne yapsın arkadaşım.
kabul etmese bile en azından o ihtimali düşünmüştür. o da bişey..
--spoiler--
- eve gelen kız sevişmeyi kabul etmiş demektir.
+ annen yanımda.
--spoiler--
yanlış bir önermedir. kız eve beraber vakit geçirmek için, beraber ders çalışmak için, bir berber bir berbere bire berber gel beraber bir berber dükkanı açalım demek için gitmiştir.
sol elini sağ eliyle aldatmış abazan feryadı.

ayrıca böyle bir saçmalığa yakışacağını düşündüğüm bir iğrençlik olarak:

--spoiler--
bir erkek, bir kızı evine davet edecek sonra da onunla sevişmeyi kurgulamayacak, sözde dvd seyredilip, tarçınlı kek falan yapılacak? ya bırakın bu ayakları, buna ki inanır
--spoiler--

(bkz: kadir inanır)
başıma gelmiş bir hadise nedeni ile katılamayacağım söylemdir. bir gün bir kız arkadaşı eve getirdim, hani geldide, yok mok demedi. sonra bir iki kez yokladım ama olmadı, bir dahada ne o aradı ne ben.
aklı fikri erotizmde olan bir embriyonun aforizması.. neticede sevişken kız her yerde sevişir ev, sokak, araba pek fark etmez. arada geçen muhabbete ve ilişkinin sağlamlığına bakar bu mesele. her eve giden kız sevişmez, her sevişen de eve gitmez.
(bkz: yapmayın böyle şeyler)
tersi kadar doğru olmayandır.

eve atan erkek sevişmeyi kabul etmiş demektir.
aynı çatı altında bir erkek ve bir kız yalnızsa başka ne olabilir, var mı daha ötesi?
"aynı çatı altında aşkımız bir yalanmış" şarkısını söylemeye gelmiş de olabilir.
çok yanlış bir sanrıdır.

çok ciddi tecrübelerime dayanarak söylüyorum ki sizinle gerçekten sohbet etmeye, iyi vakit geçirmeye gelmiş bir kadına ondan herhangi bir hareket gelmedikçe sikerim ben bunu amk yeaaa diye yaklaşırsanız siki tutan siz olursunuz.
bırakın su aksın yolunu bulsun.
neme lazım çok güzel şekillenecek bir arkadaşlığın amına koyabilir kafayı taşlara vurabilirsiniz.
doğru söz tebrikler.
büyük bir ihtimal sevişmeyi kabul etmiştir ama seksi hayır, kız adı üstünde kızdır, sevişecek ve kendini sanki matah bir şey yapmış gibi hissedecek ve ayçalara anlatacaktır.
aynı zamanda güvenini kazanmışsın demektir.
güvenini boşa çıkarma demektir.
iyi çalış demektir.