1. 1.
  Söyleyecek çok söz var ama neyse.

  Zamanı gelir elbet ...

  eve ekmek götüremiyoruz diyen esnafa rtenin cevabı

  Partisinin 7. Olağan Kongresi için Malatya'da bulunan Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın esnafla diyaloğu dikkat çekti. Servisçi olduğunu belirten vatandaş Erdoğan'a, "işsiziz. Evimize ekmek götüremiyoruz" dedi. "Bu bana çok abartılı geldi" yanıtını veren Erdoğan, "Keyif çayı bu. Bu çayı iç" diyerek çay dağıttı.

  https://www.sozcu.com.tr/...dedi-cay-dagitti-6097551/
  22 -14 ... traveler of secret moments
 2. 2.
  Esnafın hakkını bulduğu cevaptır. Klişe olacak ama milletler hak ettikleri şekilde yönetilir. Gevşek ve üç kağıtçı millet, gevşek ve alavere dalavere ile yönetiliyor işte. Keşke başımızda cehape olsaydı, onlar bari rakı verirdi. :/
  12 -3 ... gocu
 3. 3.
  o ekmek bulamıyorsanız pasta yiyin değil miydi ya ? eee zaman değişti artık yöneticiler ekmek bulamıyorsanız çay için diyor daha mı insafsız ne çayla karın mı doyar ?
  8 -1 ... melih06
 4. 4.
  Siki taşağına denk olanlar, Siki taşağına denk olmayanların halinden anlamaz. "
  11 -2 ... mastor
 5. 5.
  eve ekmek götürmüyorsa oraya nasıl geldi? nasıl giyindi? tamam ekonomik olarak sıkıntılı dönemdeyiz, verilen cevap da şık olmasa da adamın dediği de samimi gelmedi bana

  edit: adam sıradan vatandaş değil, esnafların adına konuşuyor. müjde bekliyor. vergi kaçıran grup bizim düzenli olarak verdiğimiz vergilerden istiyor.
  4 -14 ... smile its sunnah
 6. 6.
  iyi ki ot vermemiş.

  Al yıvrım bunu bi çek keyiflenirsin.
  8 ... yok herif
 7. 7.
  Valla ben gidip burda bazılarına aynı şeyi söylesem güler geçerler. Ülkenin yarısı aç ama diğer yarısı altın, dolar, otomotiv, daire, arsa zengini. Kimse kimsenin halinden anlamaz. Sen kiracısın onlar ev sahibi.
  3 ... lenova
 8. 8.
  En kalbi selamlarla başkanın sadece işsiz sayısına en içten tebessümle gülüp geçmesini istiyorum ve allah daha fazlasını versi ki kendi maaşının 80binin üstünde olması doların bugün 8in üstüne çıkmasıylada sayıdaş olmuş (bkz: maaş) tanımını da ekledim hep beraber gülelim istedim işsiz milyonlarca mümin kardeşlerime de vebeşşirissabirin diyorum allah yaptıklarınızdan habersiz değildir ayeti de gayet güzel oturabilir buraya (bkz: hamdolsun) bunu da az kullanmıyor senin dilinle de yazdım ama anlaşılmaması benim sorunum değil kelimelerin hepsi türkçe nokta.
  1 -1 ... yazarxyazar
 9. 9.
  Bu servisçiler normal günde afedersiniz adamı kuru kuru siken insanlar. Rte burda doğru söylemiş.
  2 -1 ... macho erkek
 10. 10.
  18 yıllık iktidarı boyunca rte yi ilk defa alkışlamama sebep olmuş cevaptır. bunlar bunu hak ediyorlar. sandığa gidip dönerken pek keyiflilerdi "reyiz bizi uzaya çıkartacak 2023 de hedef 2023 mihehehe" diye sırıtıyorlardı. g.tlerine giyecek donu olmayan adamlar ekonomi çoh eyi her şey çoh eyi diye gezerler ise rte de kalkar böyle cevap verir işte.

  helal olsun reyiz sana hiçbir zaman tek bir oy vermedim ve asla vermem ama bunlara yargı dağıtmaya devam ettiğin sürece alkışlarım her türlü..
  10 -3 ... mel mel bakan gibson