bugün

az önce neşe içinde evime girecekken moralimi bozan olaydır. normalde 100 civarı gelen bir fatura nasıl bu kadar çok gelebilir hayret doğrusu ne yapmam gerektiği hususunda yardım bekleten faturadır.
(bkz: önce borcunu öde sonra itiraz et)

Ayrıca tv ları kumandadan değil fişini çekerek kapatmanın önemini gösterir. Sımayli vaz hiır.
Ev değil fabrikadır 886 tl nedir arkadaş ne yakıyorsunuz siz o evde.
880 i vergiler, 2 lirası kaçak bedeli, 4 lirası ise tüketim olması muhtemel fatura.
Trt ve kürete payıdır. Yani sırtımızdaki asalaklardan dolayı.
büyük ihtimalle kaçak kullanan birisininki de size girmiştir. yani faturaya.
kaçak kullanan kişinin bol keseden elektrik kullanıp fatura ile tanışması olayıdır. *
sevgili yazarlar normalde gelen fatura 100 maximum. dalga geçmeyinde ne yapmam gerekir yardımcı olun ilk defa böyle aptalca bir durumla karşılaştım.
Ak-sarayı ısıtmak sanıldığından maliyetli demektir.
(bkz: kürtler bilmez)
elektrik saatini okuyan çalışanın mallığı olabilir. bir kere yanlış elektrik faturası verdiğini duymuştum. elektrik dağıtıma gidip şikayet dilekçesi verilmelidir.
direkle gelmiş faturadır.
Devletin iş yeri kurduğunuzu düşünüp yakında vergileri de arttıracağının habercisi olan olaydır.

Fena mı? Patron oldun durup dururken. Seni köftehor.
kürtler yüzündendir.

(bkz: kaçakçılık)
elektrik idaresini ara durumu özetle bana 9000 civarı gelen fatura vardı, sayacı yanlış okumuşlarıdır.
acilen güneş enerjisi ile elektrik yoluna gidilmeli.
yuh lan evdeki her elektrikli aleti acik mi birakiyon diye sorulmasi gereken olay.
olağanüstü bir tüketim durumu yoksa "oha lan!" şeklinde bir beyanın sarf edilmesine sebep durumdur.

elektrik saatindeki tüketin endeks oranlarına, bir önceki faturada tüketilmiş olan miktara ve önceki fatura endeksine bakıp saati kontrol etmek, gerekirse itiraz etmek gerekir.

ha deyince sallamazlar ama ortada bir yanlış varsa ve baskın biriyseniz yanlış gelen fatura tutarını güncelletebilirsiniz.
nükleer reaktörü, hadron çarpıştırıcısını filan kapatmanın vakti geldiğine işarettir.
dicle'nin acısı çıkmaktadır.
çüş artık 886 ne demek.
eve 975 lira elektrik faturası gelmesi kadar üzücü değildir.
özellikle antalya bölgesinde aylardır okunmayan elektrik saatlerinin geçen hafta okunması ile başa gelendir. tek tesellimiz üç aydan bir hafta eksik döneme ait olmasıdır. ne yapalım borç harç ödeyeceğiz. nasıl olsa kredi kartına 9 taksit de yapıyorlarmış. işin aslı soba ile ısınmayıp elektrikle ısınmaya kalkmaktır.