bugün

şüphesiz ki eve kız atmaktan daha zorlu bir süreçtir diyor işbu entry nin bu iki süreç arasındakilerle hiç bir şekilde ilgilenmediğini şimdiden belirtmeyi uygun görüyorum.

kız arkadaş eve çağırılmıştır olaylar gelişmiştir.bak o derece hızlı geçtim..

eğer ev birisi ile ya da birileri ile paylaşılıyorsa ve evi belli bi saatte tekrar uygun hale getirmek gerekiyorsa oldukça zor,terletici bir eylem olarak karşımıza çıkabilir.

olaylar geliştikten sonra romantik süreç başlar.sarılınır,yemek yenilir ne bileyim.hani sevdikcekle yaşanınca hiç bitmemesi istenen anlar arasında aklınıza ne geliyosa işte..

ama daha sonra.o belli saat geldiğinde,artık demir almak günü gelmişse zamandan.. gerisini bilmiyorum ayrıca bilsem de yeri değil lan.konuya bak şiire bak amına koym?

çok zorlu süreçtir dedim ya.hani çok ustası da sayılmam öyle diyeyim.sadece sevdiğimiz insanla birlikte çıkıp o kapıyı ardından değil,birlikte kapatmak.mümkün olduğunca gideceği yere bırakmak uygundur diye düşünüyorum.kendini kötü hissetmemesi açısından..

+ ee.. şey.. hava da karardı ya kızmasın seninkiler? (içses : bi kaç saat daha kalabilsek böyle nolurdu sanki lan)

- saat daha 5 aşkım ya nolcak.daha zamanımız vaaaaarrr..

hoop bi dakka.gelene kadar saniyede 3.54 mazeret üreten hanım kızımız birden imkansızlıkların olmadığı,sevgilisi için herşeyi yapan mükemmel bir kadın oluvermiştir.

+ ya ama aklım sende kalır bak.

-bişey olmaaaz.. git diyosan gideyim?

+ yok canım ya öyle mi dedim ben şimdi?

bişey farkettiniz mi ya.roller değişti birden sanki..