1. 1.
  Telekoma her ay 35 ytl vermeden sınırsız internet imkanı bulmak demektir. komşunun kurduğu bir ağdır yakalanan ya da yakında ki bi netcafe dir ama ne olursa olsun maden bulmakla eşdeğerdir.

  edit:hatırlatmak ta fayda var. "wireless bağlantıya şifre koymak bağlantıyı yavaşlatır." bir uzman görüşüdür.
  2 ... cnnturk
 2. 2.
  wireless bağlantı sahibinin şifre koymayı akıl etmemesi durumunda, adsl'i kapattırıp bu bağlantıdan yararlanmak muhtemeldir.
  1 ... akrep
 3. 3.
  yüksek ve ilerlemiş teknoloji sayesinde en yüksek bağlantı hızını yakalamak amacıyla masanın altında, buzdolabının arkasında, balkon demirinin üzerinde ve tuvalet fırçasının hemen yanında laptopu ile uğraşan insan güruhunu da ortaya çıkarmıştır, yaşasın teknolojidir. *
  7 -1 ... devedikeni
 4. 4.
  wireless modeme WEP şifresi konması durumunda yakalanan bağlantıya yalnızca bakılır

  WEP - Wireless Encryption Key Calculator
  Standart olan WEP şifrelemesi WEP-64 olarak bilinir ve 40 bitlik anahtar kullanır. Günümüzde WEP kullanan ağlarda daha çok 104 bitlik anahtar kullanan WEP-128'e rastlanır. Daha güvenli ağlar 232 bitlik anahtarı mümkün kılan WEP-256 kullanıyor olabilir.

  Günümüzde bu şifreleme yetersiz kaldığından daha güvenli olan WPA şifreleme yöntemi yaratılmıştır. WEP'in hala kullanılıyor olmasının nedeni ise kısmen geriye dönük uyumluluk, kısmen kablosuz dağıtım sistemini desteklemesidir.
  2 ... rakıbalık
 5. 5.
  an itibariyle çatır çatır entry girmemi sağlayan, fevkaladenin de fevkinde bir hadisedir.

  camın pervazında oturuyor olsam da.*

  (bkz: bedava sirke baldan tatlıdır)
  3 ... cultureshock
 6. 6.
  genelde bir çeker ve şekilden şekile girersin ama herşeye rağmen muhteşem bir duygudur..
  2 ... intensivecare
 7. 7.
  (bkz: olsa da yesek)
  1 ... alcoholica
 8. 8.
  büyük şans gerektirir. gerçekleşmesi durumunda telekomun kazıklarını bir kenara iter wireless bağlantınızın tadını çıkartırsınız. lakin bu durumdan komşunuz şüphelenebilir ağa şifre koyabilir. bu nedenle neti kullanırken eşeğin kulağına su kaçırmamak lazım. (bkz: benden söylemesi)
  1 ... volkanat
 9. 9.
  yanı başınızda normal bağlantınız varken sırf uyuzluğuna wireless yakalayan laptop'ınızla nete girmenize neden olan durumdur.etrafınızda iş yerleri falan varsa başınıza gelme olasılığı da yüksek olacaktır.
  2 ... gothic evil
 10. 10.
  bağlantı iyiyse sömür sömürebildiğin kadar dedirten durumdur. genellikle lapotp'u download aracına dönüştüren durumdur aynı zamanda.***
  1 ... shyer