bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  öncelikle miktarlarımız bardakla kaşıkla olmalı. minimum malzemeyle maximus randıman alınmalı. israftan kaçınmalı, yaratıcılığa yüklenilmeli. tencere tava gibi metaller, camsil sabun ayçiçek yağı gibi kimyasallar, kablo şişe gibi plastikler kullanılmalı. bant uhhuuu gibi yapıştırıcılar illa ki elzem. formulüne uyduktan sonra gerçekten bebek işi. herkes evinde yapabilir, komşuyu korkutmak, banka soymak, sokaktaki insana şaka yapmak için birebir. üstüne çalar saat konmalı, biri kırmızı biri mavi kordon bulundurmalı.

  kolay gelsin.
  ... pipboy
 2. 2.
  kötü amaçlarla kullanılmaması için gerçek oranları vermiyorumla biten bomba yapım metodlarının açılış cümlesi.
  2 ... nobetci baykus
 3. 3.
  silinmesi gereken başlıktır zira sözlükte hep aklı dengesi yerinde olan yazarlar olmayabilir. mazallah evde denemeye kalkarlar.
  ... bado
 4. 4.
  (bkz: MacGyver)
  1 ... junior
 5. 5.
  en kolay yoldan tıka basa doldurulmuş bir acılı domates rendesi kavanozu alınır. izmir gibi bir memleketin öğle sıcağına maruz bırakılır. içindeki rende yeteri kadar oksijen kabarcığı çıkarmışsa bombamız atılmaya hazırdır. olabildiğince yükseğe fırlatılmalıdır, yere düştüğünde patlamasıyla birlikte hem ses hem de görüntü açısından sizi son derece memnun eder.

  sis bombası, molotof kokteyli gibi yine ev yapımı ürünlerin tarifini vermemize gerek yok, hem zaten bu başlığa merak saran her yazar biliyordur hem de (bkz: uludağ sözlük te kayıtlı 2000 gizli polis olması)
  ... goddamnit