bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    gizlice salona giderek , şekerliğin içinden alınan çikolataları şekerleri üçer beşer cebe doldurup gizlice yemekle iki üç içinde şekerliğin boşalmasıyla sonuçlanacak eylem. bu durumda suç kolaylıkla kapıya gelip şeker isteyen çocuklara atılabilir.

- baba çocuklara verdim şekerleri ne yapayım , aaa çok ayıp baba bugün bayram !!
    ... meyve
  2. 2.
    akabinde
    (bkz: dayak yemek) özellikle anneden.
    1 -1 ... rommel
  3. 3.
    bayram öncesi bu zaafı bilip yenecek çikolatalar yerine karma şeker satın almak neticesi olursa sorun yok, ama hem evin çikolatalarını bitirip hem alternatif üretilmezse sorun olabilir...
    en basiti "sadece şeker yetmez git çikolata satın al" diyen komutan ennenin emri bayram bayram hele küçük yerde iseniz çikolata arama...
    ... meleltminkolshey
  4. 4.
    Bununla kalınmaz bir de çöplerini aynı kabın içine atmak var. *
    ama insanın canı çeker o kadar çikolata görünce.
    yapmamak da olmaz.
    ... soytari papyonu
  5. 5.
    çok zevklidir.
    ... dikkat kotek var
  6. 6.
    saklanan yiyecek topluluğuna düzenlenen operasyondur bayramdan sonra annenin suratına bak bitmedi dünya kadar kalmış bok mu vardı sakladın durdun canımız o kadar çekerken diye pöykürmek istenen durum.
    ... bkz kdn
  7. 7.
    -yavrum dişlerine yazık yapma
    +anne vallaha bu son.sanki içki içiyorum şunun şurasın 2 tane çikolata yedim
    -2 tane mi yoksa 5 kg mi?
    ... badidursun
  8. 8.
    siz hiç anne sopası yemediniz galiba demek istediğim şahısların yaptığı işlerdir.

not: ben de dahil. malesef, annemden terlik yedim. pişman değilim. yine olsa yine yapardım. zaten annemin terliğiyle bir kankalık yaşıyorum ben.
    ... te5irden hayaller