bugün

genelde Türk erkekleri esrar dışında bitkiyle çiçekle böcekle pek ilgili değiller diye biliyorum.
bence naif ruhlu biridir çiçek besleyenden zarar geleceğini sanmam. çiçeğe değer veren insanlara da saygı duyup değer verir.
" ne var gene " diyenlerdir.
leon. sadece massengena değil idi yetiştirdiği, yeşertmeye çalıştığı leon'un. içinde büyümeyen bir çocuk vardı ki süt içme alegorisi tam da bunun bir ifadesiydi.
Doğayı seven erkektir.

Ama bu devirde zor bulunur. samanlıkta iğne aramak gibidir.

Nerde o çiçeklerle haşin neşir olan eskilerdeki adam gibi erkekler. Ah ahh.
tembel olduğunu düşünmediğim erkektir. itina bilir, ince ruhludur kadın ruhundan da anlar aynı zamanda.
yemek yapan erkek kadar çekicidir.
görsel
Ruhu kıl bağlamış ayılar ne anlar...
Guzeldir. Ata cicegim var, bir kac menekse, bu sene aksam sefasi guzel yetistirdim, yazin cok guzel ortancalarim oluyor.
Not: ev seksisi degilim.
Erkek gibi erkektir. Çiçekle uğraşmak huzur verir. Bir de çiçekle konuşmak da çok sevimlidir.
Genelde bakımı kolay olduğu için aloe vera ya da kaktüs tarzı çiçeklere yönelirler. Gerçi bende fesleğen de var ama ne kadar yaşar bilmiyorum. Saksılığı da paletlerden yapmıştım.

görsel
görsel
yakışıklı ise yetiştirdiği çiçek Titan Arum bile olsa miski amber kokar.
daha önce hiç rastlamadım evinde çiçek olan erkekler vardı ama genelde çiçekler annesi ya da ablası tarafından alınmış oluyordu. o yüzden bence evinde kendi isteğiyle çiçek yetiştiren erkeklerin kolilenmeli ve üzerine hassas ürün yazılmalı. bir de çiçekle konuşuyorsa falan...
annesinden ilham almış erkektir.
Yaşadığı ortamı seven buna özen gösteren erkektir..
evin içi değil bahçe de sayılıyorsa benim.

begonvillerim, güllerim var.
aloeveralarim var arkadaslar.
bir adet leş kaktusu aldim yeni.
ince ruhlu erkektir.
Sevilesi erkektir.

Ponçikss.
Öperim.
favorimmmmm.
Zamanın kıymetini, emeğinin kıymetini, sabretmeyi bilen erkektir diye düşünmekteyim.

Hepsinin çiçeklerinden öperim. Hadi bay.
(bkz: Leon)