bugün

ikisinin de sevabı aynıysa şaşılacak olan durumdur.
şüphesiz ki ikisi için ayrı katsayılar düşünülmüştür.
birinin sevabı; 0.8'le çarpılıp kat sayı hesaplanırken,
diğerinde durum; 0.5 şeklindedir.
hayatında ilk defa yıllık iznini ramazanda alarak daha iyi ibadetin zevkine varmak isteyenin çalışanlarla aynı katsayıya sahip olabileceğidir.

özetle niyetin saflığıdır.
dışarıda çalışarak oruç x2 bonus vermektedir.
allahu teala bir kutsi hadiste şöyle buyurmuş: orucun sevabını ben veririm. aslında tüm sevapları allah verir ancak burada özellikle ' ben' diye vurgulaması orucun sevap yönünden eşit olmadığını ve allah katında ne kadar büyük bir ibadet olduğunu gösterir. dolayısıyla sevabı aynı olmayacaktır. allah dilediğine dilediği kadar verecektir. allahın adaleti bunu gerektirir.
dışarıda çalışanlara ten sevap point verileceğine dair söylentiler vardır. allah en adaletli en hesaplı ve en affedici olduğu için senin hesap yapmana çok gerek yoktur. o zaten notu bol öğretmen gibidir. yeter ki ona çalıştığını çabaladığını göster.
dışarda çalışırken götünden akan terle baraj yapıp 1 yıllık elektrik ihtiyacını giderirken aynı zamanda işe güce dalıp açlığını ve susuzluğunu unutabilirsin

evde yatarken serin yerde canın sıkıldığında yatıp uyurken de meşgalesiz olduğundan sürekli kafandan yemekler geçer

kısacası ablacım/abicim tutucu değilsen yürü git tezgahın önünü kapatma sana ne millettin tuttuğu oruçtan.
sevap pointslerin hunharca dağıtıldığı şu günlerde yatanların daha az sevap points toplayabileceği aşikardır. bu nedenle dışarıda çalışarak oruç tutmak imbadır.
ağırlıklı ortaöğretim başarı puanınızın kaç olduğuna göre değişkenlik göstermektedir.
mantık çerçevesinde sevaplarının aynı olmayacağı durumdur. tabii biz bilemeyiz yine de.
katsayıları farklıdır.

Yeni rehberler ösym de yayında.
dışarda çalışarak oruç tutarsan bi dahaki bölüm kilitli nesneler açılabilir.kıyafet,sopa vs.
katsayıları kesinlikle farklı olmalıdır.
güncel Önemli Başlıklar