1. 1.
  evde çıplak bir vaziyette gezilmesidir.bu abuk subuklugu insanoglunun dünyaya cıplak bir vaziyette gelmesine baglamaktayımdır.dogrudur efenim.kişi dogasını inkar edemez.sahıs gezsindir rahat etsindir ama dikkatli olsundur.
  4 ... feri kacmıs iki goz
 2. 2.
  (bkz: korkudan tüm kapıları kitleyip oturmak)
  5 -1 ... estaditataglia
 3. 3.
  evde yalnızken space'ine koymak için abartı makyaj yapıp fotoğraf çekinenlerin fotoğraflarına bakıp acıyarak kahkahalarla gülmek.
  6 -2 ... hoppipolla
 4. 4.
  asla seni korkutamayacağını da bilsen özenle hazırladığın film izleme ortamında korku filmi izlemek sora çıkan en usak sesten havaya hoplamak,paranoyaklık nöbetlerine sarmak hele bi de hava da buna yardım ederse tribin dibine vurmak..
  2 ... yazasım varrr çok
 5. 5.
  iki de bir buzdolabını açıp yiyecek,içecek bir şeyler aramak ya da yemek vs yapmak için düşünmek. evde birden fazla tv varsa hepsini açmak,bir o odaya bir bu odaya gitmek. evde birileri varken rahat konuşamayacağınız insanları sırayla aramak. felsefik konularda düşünmek.
  4 ... komplikasyon
 6. 6.
  çıplak bir vaziyette gezinmek . kötü kadınların baş rol oynadığı filmleri izlemek . açlıktan ölmek ama yinede yemek yapmaya üşenmek . korku filmleri izleyip karanlığa derin derin dikkatlice bakmak . (bkz: vb)
  5 ... jaymz
 7. 7.
  müziği son ses açıp deli gibi dans etmek veya kafa sallamak
  2 ... profendure
 8. 8.
  kulaklik olmadan rahat rahat porno film izlemek.yani yapanlar varmis,oyle duydum.
  7 ... static
 9. 9.
  telefonun mesajlar bölümüne 2 de 1 girip çıkmak, tarzan filmini izleyip evin perdelerine asılmak ,tualete girdikten sonra kapıyı kapatmamak , korku filmi izlerken gözlerinizin salon kapısını görebilen bi koltukta oturma isteği ,telefonunuzun yere düşmesi ama onu almak için eğilemeyecek akdar üşengeç olmak ,korku filmi izledikten sonra cin,peri,ruhları düşünüp bu konular üzerinde felsefe yapmak
  3 ... squicy
 10. 10.
  (bkz: anket doldurmak)
  2 -2 ... yasakani