1. 1.
  bir mum bulunduktan sonra sorun olmayan durumdur.
  1 ... geberejackson
 2. 2.
  bayanlar için felakete dönüşebilen bir durum.
  2 ... gazozkapaki
 3. 3.
  Kişinin "o anki" ruh haline ve konumuna göre değişebilen, evin enerjisini sağlayan hatların belirsiz bir süreliğine devre dışı kalması durumudur. Kötü bir gün geçirilmesi sonucu bünye; gayet "negatif" ve "karamsar" (yer yer tedirgin), tam tersi bir haldeyse oldukça "sakin" ve "hayatın neşeli detaylarını" düşündürecek bir kisveye bürünebilir.
  1 ... lufthar
 4. 4.
  öğrenci evinde daha can sıkan bir olaydır.ev arkadaşları memleketlerine gitmişlerdir. tek eğlence kaynağı internettir.oda gitmiştir artık.başka arkadaşa gitmek istense cepte yol parası ceptelefonunda sarj ve konturde yoktur.elektrik kesilmesinin böyle zamanlaması bu olaslılarıda kapsayabilmektedir.
  1 ... de jong
 5. 5.
  sıçtın mavisini görmek.
  1 ... mcdreamy
 6. 6.
  ufaklıklar için ve bazı karanlık fobisi olanlar için korkulu anlar demek.
  1 ... off pff genc
 7. 7.
  mum yakılır ve parmağı mumun ateşinden hızlıca geçirerek eğlenilir.
  1 ... adamin biri
 8. 8.
  eğer geceyse, yapılacak en iyi şey yatıp uyumaktır.
  1 ... nevriye budak
 9. 9.
  mobil internetin ve dizüstü bilgisayarın varsa bilgisayarın şarjı bitene kadar elektriğin gelmesini umacağın durum. he gelmezse de yatıp uyumaktan başka yapabileceğin bir şey yok.
  1 ... lambadancikamayancin
 10. 10.
  bugün en bolundan karşılaştığım hadisedir.

  güzel şehrim ankarada bu gibi vahim durumlarla karşılaşmak çok üzücü. yau bakım nedeniyle elektrikleri kesiyosun, 15.30da enerji verilmeye devam edilcek diyosun, iyi, güzel, buraya kadar hiçbir sorun yok. ancak 15.30da vermen gereken elektriği 17.04te verip 17.42de geri alıyosun. 186yı ısrarlı aramalarım sonucunda hede hanım sizsiniz dimi tarzındaki, çok aramak sonucu tanınmışlığın ardından, çok aramanın utancını yaşamama sebep oluyosun. ki hiç utanmama gerek yokken. ve o elektriği son olarak akşam 8 sularında geri veriyosun.

  ve bu süre zarfında ben evde yalnız olup sıkıntıdan patlıyodum sözlükceğzim.
  3 ... okuryatarr