1. 1.
  bu gün iett otobüsünde yanımda duran birisi vardı bir kızla mesajlaşıyordu benimde gözüm kaydı yazışmayı okudum ve görmemem gereken bir fotoğraf gördüm neyse konu şuydu kız buna diyorki annem babam izmit`e gitti yarın döncekler evde tekim bu akşam gelsene yaklaşık 30 dk önce yazmış bunu kız. erkekde metrobüsteyim aşkım 10 dk ya ordayım yazıyordu. o anda dünyaya bambaşka oldu gözümde. ben sigara içtim için. iddia oynadığım için. her boş vaktimi pc oyunları oynadım için insan artığı gibi hissediyordum kendimi ama asıl dünyaya zararlı olanlar kendini sosyal zanneden ve hergün aşk yaşayanlar pardon sex yapanlar.(entry nin başlıkla çok fazla alakası yok, ben sadece bu gün başımdan geçen bi olayı anlatmak istedim).
  edit:tarihte bunun bir çok örneği var cinsellik sıradanlaşınca ne devlet kalıyor ne millet.ahlak dersi vermiyorum aynısını senin bacın yapsa bırak ne yapıyorsa yapsınmı diyeceksin?
  4 -3 ... bu nick bi harika dostum
 2. 2.
  Seks yapanları ahlaksızmış gibi göstermenizin manası nedir ? Eline fırsat geçse ya da o kız sana yazmış olsaydı sende gidecektin. iyi insan olma ayaklarını bırakın.
  2 -4 ... sherlockholmesss
 3. 3.
  Sevgilisi varsa bi telefonla ilden ile atlatan kızdır.
  3 ... 2023 bor karteli
 4. 4.
  Annesi babası da kızı evde finallere rahat çalışsın diye yalnıZ bıraktık sanıyor yazık.
  2 ... hakan yavas