bugün

bir mum bulunduktan sonra sorun olmayan durumdur.
bayanlar için felakete dönüşebilen bir durum.
öğrenci evinde daha can sıkan bir olaydır.ev arkadaşları memleketlerine gitmişlerdir. tek eğlence kaynağı internettir.oda gitmiştir artık.başka arkadaşa gitmek istense cepte yol parası ceptelefonunda sarj ve konturde yoktur.elektrik kesilmesinin böyle zamanlaması bu olaslılarıda kapsayabilmektedir.
sıçtın mavisini görmek.
ufaklıklar için ve bazı karanlık fobisi olanlar için korkulu anlar demek.
mum yakılır ve parmağı mumun ateşinden hızlıca geçirerek eğlenilir.
eğer geceyse, yapılacak en iyi şey yatıp uyumaktır.
mobil internetin ve dizüstü bilgisayarın varsa bilgisayarın şarjı bitene kadar elektriğin gelmesini umacağın durum. he gelmezse de yatıp uyumaktan başka yapabileceğin bir şey yok.
bugün en bolundan karşılaştığım hadisedir.

güzel şehrim ankarada bu gibi vahim durumlarla karşılaşmak çok üzücü. yau bakım nedeniyle elektrikleri kesiyosun, 15.30da enerji verilmeye devam edilcek diyosun, iyi, güzel, buraya kadar hiçbir sorun yok. ancak 15.30da vermen gereken elektriği 17.04te verip 17.42de geri alıyosun. 186yı ısrarlı aramalarım sonucunda hede hanım sizsiniz dimi tarzındaki, çok aramak sonucu tanınmışlığın ardından, çok aramanın utancını yaşamama sebep oluyosun. ki hiç utanmama gerek yokken. ve o elektriği son olarak akşam 8 sularında geri veriyosun.

ve bu süre zarfında ben evde yalnız olup sıkıntıdan patlıyodum sözlükceğzim.
Mobil internet ve dizüstü pc olan insanı zerre kadar etkilemeyecek durum.

Gece vakti ışık zaten gereksizdir.
akşamsa bittiğim andır.
Akşam ve tuvaletteyken giden ışığın yerini hiçbir şey tutamaz.
milyonlarca doğmamış çocuğun telef olmasına yol açar.

(bkz: mastürbasyon)
korkunç birşeydir densede o kadar korkunç değildir sonuçta gözlerini kapadıındada karanlık olur.
ani panik oluşturur. Kişi daha büyümemişse korkar, büyüdü ise çıkar balkona ışıklar gelene kadar sigara içer.
banyo sırasında oluşursa çok kötü sonucu olabilecek durumdur.
üç harflilere davetiye çıkarır.
görsel
kedidir kedi.
bir başlık.
Gündüz kesilsin mümkünse.
Tedirgin edici bir olaydır.
Kaç yaşına geldim hala acayip ödüm kopar buna.

Hele bi de duştaysam; kesin s.çtım.
duşta yada banyoda değilseniz o kadar da problem değildir. daha da kötüsü (bkz: dustayken sularin kesilmesi)
Yakarım mumlarımı otururum. Evde yalnızken her şeyle bağlantımı koparıp mum ışığında kitap okuyorum zaten. Bu yüzden bir şey değişmez benim için.
Bayanlar için çok büyük bir sorundur. elektriklerin kesilip saniyesinde gelmesi bile bir kaos ortamı yaratıyor. bir çığlık yükselip azalıyor. bu durumu erkekler'de ise; "umursamazlık dikkate almama" gibi basit örnekler ile ifade edebilirim.
güncel Önemli Başlıklar