bugün

Herkesin yaşayamadığı harika deneyim. Giriş çıkış saatinize karışan yok, müsait olunca arkadaş davet edilir.
Evde çırılçıplak gezen üniversite öğrencisi.
zengin piçidir.
buzdolabına rahatca bira bırakabilir.
büyük şehirde bekar evinde yaşayan adam hepsini ayak üstü siker (bkz: hadi şimdi dağılın)
şanslı piçtir. o kadar taşşaklı adam buzdolabına bira bırakmaz. fakirin hayalleri dahi fakir oluyor amk.
Tam bir ogrenci degildir. Yurt bile daha heyecanli olabilir.
Evet o durumdayim ama hiç de öyle aşırı zengin, rezidanslık bir evim yok. Gayet kitabim elimde , kazagimi tirnaklarima kadar geçirmiş, pofuduk terliklerimle pat pat geziyorum.
zengin piçi olmakla alakası yoktur. Tutarsin 1+1 ev luks olmaz rahat rahat takilirsin arkadas. 3 kisiyle ayni evde yasiyorum rahat degilim. Tek yasayan arkadasım var, ev arkadaslariyla yemek, bulasik, temizlik, para, fatura paylasimi derdi yok. Evin takıntili tipleri yok paşa gibi yasiyorsun. Sıkıntida yasayacagina calisirsin bir iste 200 lira fazladan verirsin yasar gidersin.
3 Gündür ben oluyorum efenim. Rahattır evi bok götürse de bilir ki kendi boku. Etrafa sigarasını bırakır, istedig an uyur rahatsız eden olmaz, istedigi zaman çıkar gider, gelir. Kafasına göre adam çağırır.
Bir rivayete göre olaylar bir haftadan sonra boka sarıyormuş. Hayırlısı.
arkadaşsızlıktan tek başına çıkmıştır niye millet lüks sanıyo anlamıyom.
Yalnızlıktan bir zaman sonra duvarlara saracak kişidir.
lüx veya zengin olmak gerekmiyor bunu yapmak için. zaten en dandik yurdun 6 kişilik odasında 400 tl den aşağı kalamazsınız. imkanları biraz zorladığınız zaman ortalama bir evde paşalar gibi yaşayabilirsiniz. 3 senedir herhangi bir sıkıntısını görmedim. yurtta ayak kokusu çekmek istemeyenler veya arkadaşının annesine katlanmak istemeyen öğrenciler için idealdir.
Vurduruyordur.
2. Yılında olduğum eylem. Artık memlekete döndüğüm zaman çocukluğumu geçirdiğim evde rahat edemiyorum ağa.
Üniversite olmazsa kabul olmaz mı beyler hanımlar. Yap bi güzellik diyeceğim başlıktır.
Kediyi saymasak bu benim. Bu arada kedi isteyen varsa 14 aylık, dişi, kısırlaştırılmış, aşıları tam, sevilmek için çıldıran kedi var.
bu bir erkekse kendi pisligi icinde olmesi muhtemeldir kiz ise eger bunalimdan pencereden atlayabilme potansiyeli vardir.
(bkz: zenginliğin gözü kör olsun)
''çöp ev'' kavramını lugatımıza kazandıran öğrencidir.
Gerçek mutluluğu bulan öğrencidir.
özenilen insan. aslında o kadar da özenilecek bir durum değil.

(bkz: sana öyle geliyor pantolonun üstünden)
Rahatlık diye düşünülür ama işleri kitleyeceğiniz bir ev arkadaşınız yoktur. Her şeyi siz yapmak zorunda kalırsınız.
Evi olup(tek başına ha), babası arabasına el koyduğu için en iyi okul yurduna çıkan elemanın bir alt versiyonu.
Hafta sonları 'kendi' evine gidip müziği dinlerken chivas(18 yıllık, 25 yıllık olanını bulamamıştır malesef.) içmeyi seviyordur. Film keyfi çok rahat oluyor.
çok rahat bir durumdur. çayını demleyip kitabını da eline alıyorsan tadından yenmez.
güncel Önemli Başlıklar