1. 1.
  (bkz: Bremen mızıkacıları)
  1 ... ali candan
 2. 2.
  Bence kedi ve özellikle de tavşan evde beslenecek hayvanlar değiller.

  Tamam kuş da doğa hayvanı ama biraz daha uygun.
  2 ... keyf kahyasi
 3. 3.
  üçünden de besleyen/beslemiş/bakımlarını üstlenmiş birisi olarak tavşan haricinde kalan ikisinin makul olduğunu belirteceğim eylemdir. tavşan olmuyor evde mutlaka bahçe lazım. diğer ikisinin bakımı görece olarak daha kolay. muhabbet kuşlarım vardı hemde kafes dolusu ancak vefat ettiklerinde insan çok üzülüyor. kedi her daim vardı hala var tuvaletini vs öğreniyor tehlikelerden sakınabilirsen ömürleri de uzun arkadaşın gibi oluyor bir yerden sonra. bir tek tüy sorunu var ancak onunda yüzde 70-80 önlemini alabiliyorsun ve ev içerisinde de bakılabiliyor rahatlık ile.
  9 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  evde hiçbir şey beslemedim ama çatıda yavru kedi de var, ciciv de var, güvercin de var. resmen hayvanat bahçesinde yaşıyorum.
  şunu diyebilirm ki en tatlı hayvanlar kuşlar oluyor. ayrıca kuşlar zekalı hayvanlar. mesela kediler tamamen edimsel koşullanmayla yaşıyorlar, civcivler de öyle. onlar edimsel koşullanmayacak kadar geri zekalı hayvanlar.
  kuşlar ise her daim daha kapasiteli oluyor. bu da bilinen bir gerçek.
  be o yüzden evde beslesem muhabbet kuşu beslerim. kedi, civciv, köpek, tavşan falan eve sokmam. ama civciv belki sokabilirim çünkü onlar çok tatlı oluyor. aptallar ama olsun.
  ... allah yok din yalan
 5. 5.
  daricada mi oturuyorsunuz?
  2 ... mikasa ackerman