bugün

yuksek ihtimalle kezbandir. hatta ismi kezbansu bile olabilir.

oldu olacak baban gibi beyaz atlet cizgili don takil. hatta battaniyenin altina gir film izle. kiz dedigin azicik kendine bakmali. cekiyorlar pijamalari ustlerine sonra yayil yayilabildigin kadar oh ne ala memleket.
sarılması zevklidir.
Rahatına düşkün kızdır.

Ayıplanmayacağını bilsem okula öyle giderim o derece.
polara alerjim mi var bilmiyorum. dokunamıyorum. giyince kaşındırıyor sanki. sıcak tutuyordur tahminen. isteyen evinde ya da dışarda ne isterse onu giyer.
yurtta adam akıllı ısınamadığımdan iki tane üst üste giydiğimi biliyorum. üstüne de polar battaniye sarınıyorum. amaç ısınmaksa kalorifer bile giyerim sıkıntı yok.
evde polar pijama giyen kızdır. kız modeli değildir çünkü insandır kendisi araba değildir. ayrıca şu soğuk günlerde yaptığı şeyde hiçbir anormallik bulunmamaktadır. -5 derecede kar altında deri montla dolaşınca "cool" göründüğünü zanneden davarü'l-kurbanlar anlamaz.
Çok rahat oluyo valla var bende 2-3 çift döndüre döndüre giyiyiom.
Bizzat benim, soğuk şehir insanıyım. Polar pijama kezbanlık göstergesi olmuş, vay canına.
Battaniye altına girip kahve fincanını iki elle tutar. Hasta değilse bile burnunu çeker. Asla uzanmaz her zaman oturup dizlerini göğsüne çeker. TV açmaz açarsa bile çok kısık sesle izler. Devamlı telefona bakar, arayan soran yoksa arayıp sorar.
güncel Önemli Başlıklar