1. 1.
  yuksek ihtimalle kezbandir. hatta ismi kezbansu bile olabilir.

  oldu olacak baban gibi beyaz atlet cizgili don takil. hatta battaniyenin altina gir film izle. kiz dedigin azicik kendine bakmali. cekiyorlar pijamalari ustlerine sonra yayil yayilabildigin kadar oh ne ala memleket.
  8 -15 ... dr harleen quinzel
 2. 2.
  sarılması zevklidir.
  2 -3 ... fanfan la tulipe
 3. 3.
  Rahatına düşkün kızdır.

  Ayıplanmayacağını bilsem okula öyle giderim o derece.
  8 -1 ... kendihalindeyazarx
 4. 4.
  polara alerjim mi var bilmiyorum. dokunamıyorum. giyince kaşındırıyor sanki. sıcak tutuyordur tahminen. isteyen evinde ya da dışarda ne isterse onu giyer.
  3 -1 ... as179 fa
 5. 5.
  yurtta adam akıllı ısınamadığımdan iki tane üst üste giydiğimi biliyorum. üstüne de polar battaniye sarınıyorum. amaç ısınmaksa kalorifer bile giyerim sıkıntı yok.
  18 -2 ... lavandula
 6. 6.
  evde polar pijama giyen kızdır. kız modeli değildir çünkü insandır kendisi araba değildir. ayrıca şu soğuk günlerde yaptığı şeyde hiçbir anormallik bulunmamaktadır. -5 derecede kar altında deri montla dolaşınca "cool" göründüğünü zanneden davarü'l-kurbanlar anlamaz.
  9 ... selfcontrol
 7. 7.
  Kızların dantelli geceliklerle gezdiğini hayal eden yazar beyanı. Allah bilir bu tipler kız yurdu deyince neler hayal ediyor ama gerçekte çoraplarını pijamanın üstüne kadar çeken kızlar var. Şimdi yavaşça uykudan uyan. Kimse o kadar zengin değil, uyan.
  5 ... vasilissa
 8. 8.
  Evi soğuktur.
  1 ... poena
 9. 9.
  Çok rahat oluyo valla var bende 2-3 çift döndüre döndüre giyiyiom.
  1 ... bigbangbambam
 10. 10.
  Bizzat benim, soğuk şehir insanıyım. Polar pijama kezbanlık göstergesi olmuş, vay canına.
  ... fadimenin dugununde halay basi