günlük hayatta makyaj yapıyor olsun ya da olmasın, bir kadının o gün dışarı çıkmak için bir bahanesi yoksa, bütün gün evde tek başına oturacaksa, evde de yapacak bi işi yoksa, üstüne üstlük canı da sıkkınsa; o kadın mutlaka aynanın karşısına geçecek ve bi nebze olsun iyi hissetmek için makyaj yapacaktır.

böyle durumlarda makyaj bir çeşit mastürbasyon yöntemi gibi imdada yetişmektedir, hatta genellikle bu masum macera makyajla kalmaz, gardroptan şöyle süslü püslü, hatta bazen dekolteli filan giysiler de bulur giyersin; aynanın karşısında kendi kendini seyreder iyice tatmin olursun, üstüne bi de neşeli eğlenceli bi müzik açıp kendi kendine dans ettin mi, bir süreliğine de olsa rahatlar, can sıkıntını unutursun.

test edilip onaylanmış bir yöntemdir.

edit: fotoğrafını çekip, facebook'a koymak devamında yapılabilir, lakin test edip onayladığım kısma dahil değildir. *
(bkz: joker)
gereksiz bir eylemdir. makyaj yüzü yıpratır, can sıkıntısından doğal güzelliğinı korumaya çalışmak daha yerinde bir eylemdir bu durumlar için.

test edilip onaylanmış bir yöntemdir.
''kızların sürekli canı sıkılıyor o zaman'' sözüne akıllara getiren hede.
şimdi yaptım bile. turunculu murunculu bir eyeliner.
evinde yapacak işi olmayan, yemeği temizliği olmayan bağyan eylemidir.
Süslü kadınları çok severimm.

Neigbourhoodçuğum sen yapmışsan güzel olmuştur kesin.

Ben de mor retro rujla oturdum bütün akşam. Hehe.
Makyaj değil de, misss gibi cilt bakımı yapmanın vaktidir.
Ne gelen ne giden var, maskenizi yapıp öcü gibi gezmenin ne mahsuru olabilir ki?

görsel
Makyaj bağımlısıyım ben, makyajsız aynaya bakamam tipimden korkarım.
Hem makyajı başkaları için değil kendin için yapıyorsan hiç durma ya, sıkıldıkça bir şeyler sürüyorum eyeliner çekmeden bitsin şu gün.
yap yap yap.
evden çıkamadığımız, eve hapsolduğumuz şu günlerde kızlar arkadaşlık sitelerinde fink atmakta ve yeni insanlarla tanışmaktadırlar. tanıştıkları erkeklerle görüntülü sohbet yapmadan önce makyaj yaparlar ki adamlar unları beğensin.

ondandır. sıkıntıdan makyaj yapılmaz. kaşınıyordur bir yeri ondan yapar.
görsel
görsel
görsel
görsel
Makarna da yapsın, salçalı olsun. Ruj boşa gitmemiş olur.
yapmayın. allah aşkına yapmayın. evde otururken de yapmayın, dışarıya çıkacaksanız hiç yapmayın. yapmayın ulan, yapmayın!
Saçımı yeni boyamıştım, pek dışarı çıkmak kısmet olmamıştı. Oturdum saçıma hangi renk makyaj uyar diye çeşit çeşit makyaj yaptım üstüne kombin yaptım :(
15 gündür yüzüme bir şey sürmüyorum.
Arkadaşlar valla bir şey sürmemenin de bi faydasını görmedim şuan. Houf.
Dermaroller sipariş ettim o gelsinde cilt bakımlarcaaaa.