bugün

genelde yalnız yaşayanların ya da bazı günler geceyi yalnız geçireceklerin başına gelen muhtemel tuhaf anlamsız olaylardır.

Geçtiğimiz günlerde evde kimse yok yine sözlüğe falan bakınıyorum. Zaten havalar soğuk buz gibi diye cam pencere kapalı açık hiç bir yer yok. Mutfağın kapısına takılan şıngır şıngır diye ses çıkaran boncuklu kapılıklardan var mutfak girişinde işte. Tam kalktım bilgisayardan yatıcam hiç bir etken yokken onlardan ses gelmeye başladı. Baktım hırsız falan da yoktu. Sonra yattım uyudum vesselam.
ocağa yumurta koymuştum bir kere haşlama yapıyodum. oyuna dalınca unutmuşum. yumurta patlayınca direkt bıçağıma sarıldım. bir de baktım ki ocak yanıyor yumurta parçalanmış. cezve simsiyah falan.

korktum lan.
bence birinin üst komşunuzun kapısını tıklatmasıdır.sizin kapıdan gelmiş sanıp delikten bakarsınız,kapıyı açar bakarsınız.ondan sonra paranoya alır yürür zaten.
Takılan zildir. Nasıl mı? Anlatayım: Issız bir yerde, sadece villaların ve sizin eviniz dışında başka birkaç müstakil evin olduğu bir yerde yaşamaktasınız. Akşam saatlerinde evde oturmuş ders çalışmaktasınız. Tam o esnada biri zile basar ve kaçar tabi siz zilin takıldığını bilmiyorsunuz başta, bir manyağın parmağını zile basılı tuttuğunu düşünürsünüz. Maksatı sizin aşağıya inmenizdir. Aslında zil daha önce de takılmıştır, bir an aklınıza gelir, peki ama zile basan kişi aşağı kapıyı açmama rağmen neden yukarı çıkmadı diye düşünürsünüz ve doğal olarak işkillenirsiniz yine de. Zil sesi bir nevi çin işkencesi gibidir, delirmek üzeresiniz ve delirdiniz, bıçağı alıp aşağı indiniz nerdeysen çık ortaya der gibi arayıp durdunuz o nevi şahsına münhasır tipik kişilik bozukluğu yaşayan kişiyi ve onu bulamazsınız. Zaten onun için gelmemişsinizdir. Zili düzeltmek için aşağı inmek zorundaydınız ve bıçağı yanınıza korkudan aldınız. Tecrübeyle sabittir.
elektriklerin kesilmesi. Bir de akşam saatleriyse kanepeye sıçarsınız valla.
(bkz: duvarda aniden yarrak gölgesi görmek)
Paranormal olan olaylaydır. Yine pc başındayım, geziniyorum. Bir ara canım bir şeyler yemek istedi evde hazır da bir şey yoktu. Vazgeçtim. Tekrar pc başına oturmaya gittiğimde sandelyemin üzerinde 2 adet Cin üst üstte. Hemen süratle, ivedilikle, cinleri açıp afiyetle yedim. Çok açtım sözlük. Vesselam o cinleri oraya kim koydu hala düşünüyorum.
evde kimse olmadığı zamanlarda sanki birisi kanepeye yatmış gibi bir ses gelir ya, veya bir şıngırtı, altınıza edecek gibisinizdir. göt korkusu adı verilir.
gece uykudan adımın kulağıma fisildanip zıplayarak uyanmam, o ruh haliyle tum enerjimi ellerime yönlendirmem ve evden kaçan zat-ı muhterem.
annenin ev telefonunu arayıp evde misin oğlum diye sorması ?!
Elektronik aletlerin kendi kendine açılıp kapanması.
televizyondan gelen çıt sesi.
evde birileri varken de olan ürkütücü olaylardır. ulan üç harfli cinler kimden saklansın.
buzdolabının buzluğundan gelen sesler.
KAPININ KENDi KENDiNE HAREKET ETMESi VE CIIIIZZZZPPTSSS DiYE SES ÇIKARMASI.
Iki katlı bi eviniz varsa yan komşudan gelen Çatal bıÇak seslerini evin alt katından geldigini sanmak.
Eve gizlice giren kişinin beni 32 yerimden bıçaklayıp tecavüz edip ormana atması olabilir. Gerçekten çok korkmuştum.
güncel Önemli Başlıklar