1. 1.
  film festivallerinde sıklıkla görülen ve genelde usta bir yönetmen ya da oyuncuya ait bazı filmlerin ustalara saygı kuşağı adı altında yayımlanmasına özenilmesi neticesinde, evde de bu tarz bir aktiviteyle filmleri aynı şekilde kronolojik ya da herhangi bir konu bütünlüğü çerçevesinde izlemektir.

  arkadaş grubu ile yapılırsa daha keyifli hale gelir, izlence bittikten sonra, herkesin farklı bir görüşü olmasına istinaden filmler üzerine fikir alışverişi yapmak ufku genişletir, yeni şeyler öğrenilmesine olanak tanır.
  3 ... totonok folmondoko boton gomo
 2. 2.
  evde kendi kendine ustalara saygı kuşağı yapmak
  2 ... prensesinuykusundakiprens
 3. 3.
  eve pimapen veya parke için gelen ustalara lahmacun-ayran ısmarlanıp çay demlenerek yapılabilir.
  2 ... kaplan vezir
 4. 4.
  bu hafta sonu woody allen kuşağı yapmaya karar verdim ve filmler hazır. bağlayacağım external hd'yi projeksiyona, bu geceden başlayıp pazar gecesi akşamına kadar süre yettigince izleyebildiklerimi tekrar izleyeceğim. zira hava balığa çıkmaya elverişli değil. evet.
  https://i.hizliresim.com/V3JQ2q.jpg

  tavsiye: arkadaşlar, sinemaseverler için tv yerine led projeksiyonlar çok daha iyi bir seçenek. hem artık daha da ucuzlar hem de evde sinema keyfi yaşayabiliyorsunuz. ampul ömürleri de çok uzun ve hd kalitesinde izletebiliyorlar.
  6 -2 ... totonok folmondoko boton gomo