bugün

evde kedi besleyen cenahın asosyal, uyumsuz ve yalnızlığa mahkum olduğu gerçeğidir.

tabi lan. bi kere insan asosyal olmasa bi hatun edinir, evde onu besler. hadi olmadı her akşam arkadaşlarıyla evde parti yapar, keyfine bakar. sonra her akşam, o da olmadı üç günün biri karı kız atar rahatına bakar.

kedi ne amk yaa?
tabii canımmm...

ne alakası var. gizmo benim her şeyim.
kibris ta yaşıyordur yazın evine zilyon tane yilandan biri girmesin diye besliyordur. sensin asosyal.
doğru önermedir.kedileri çok severim ama sırf asosyal olmamak için kedi beslemiyorum.
yanlis tespit. evde kedi beslemek insani aksine sopsosyal yapar; tum arkadaslariniz her gun evinize gelmek ve kedinizi sevmek ister. partiler hep sizin evde yapilir, yemekler hep sizin evde yenir. iki kedim sosyal otesi bir hayatim var sozluk.
Ev Arkadaşımın içinde bulunduğu durum. Asosyal deyimin Sözlük anlamı gibi kendisi. Kedilerinden başka bi ilgileneceği bişi yok devamlı evde. Akşama kadar film izler. Allahtan kediler var onları arada severken sesini duyuyorum filan.
Yanlış bilgi. Zira kedi beslerken daha sosyal bir hayatım sevgilim falan vardı. Şu an ise hafta sonu temizlikle geçiyor. Gündüz iş akşam ev, ders.
kedinın yorumu da şudur:

görsel

afedersin taşağıma kadar.
köpek besleyen adam bile değildir. ne o öyle kıllı kıllı...