bugün

sünnet olduğu konusunda rivayetler bulunmaktadır.
ilerde eğer tek başıma bir evde kalırsam hayalimdir. Kendisini bulgur pilavıyla besleyip, ona önemli günlerde süt ısmarlarım. Beraber uyuruz. Kucağımdan düşürmem falan.
Kedidir kedi sözü boşa gitmez mesela.
Yoldaş olurlar size bazen. Bazen sarılıp uyursunuz, bazen burnunu öper huzur bulurusunuz.

Keşke bu kadar fazla şehir dışına çıkmasaydım pembe patili bi bebeğim olsaydı. Ama ne onu peşimde sürüklemeye ne de, eve kapatmaya hakkım var...

Edit: hay ağzımı sikeyim yaa. Böyle işin ben. Lan tam bavul hazirlicam aşağıda viyak viyak bağırıyo bi kedi. Indim aldim mecbur, ufacık bi şey, 2 gün sonra gidicem ne bok yicem ben? Bu nasıl bi baht yaaa
Tüy dökmese iyi kedi aslında.
yalancı gebeliğe şahit olmak ve kızın gibi olan kedine üzülmenin de dahil olduğu durum.
Diye bir şey yoktur. Kedi sizi besler. O sizin kediniz olmaz, siz onun insanı olursunuz. Huzur vericidir.
Kopekten daha kolay ve eglendirici oldugu kesin. Kopekleride sevmem ayrica.
tuvalet egitimi yoksa, koktuklarin arkalarinin b.k ile; evin de esrarli bir koku ile dolma sebebidir.

tam 1 hafta o koku ile yasadik. biz fark edene kadar b.klar bile kurumus.
Aman efendim iyi düşünün almadan önce. iki adet var biri van un bağrından kopup geldi diğeri ise issiz ve karanlik sokaklardan. Sokaktan gelen sıkıntısı ama van kökenli arkadaş bir siciyor oda degil ev iptal günde iki defa maşallah.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.