1. 271.
  Arkadaşımın ablasında bi sürü kedi vardı, mazlum, diğer kedilerden dayak yiyeni sahiplendirmek istedi, ben sahiplendim. zavallı bi süre sonra vefat etti doğururken.
  Aynı arkadaş bu sefer bunu sahiplendirmek istedi, diğer tüm kedileri döven, tüm canlılardan nefret eden yavrumu. Yalnızlığı seven bi tanem artık yanımda yatıyor, nereye gitsem yanıma geliyor.

  Kedinin de bir canlı olduğunu düşünüyor ve ona göre hareket edebiliyorsanız siz de mutlu olabilirsiniz.
  2 ... eliyazer
 2. 272.
  Mükemmel bir şey. Hayatımı, evimi kedisiz düşünemiyorum. Evde onların varlığı beni mutlu ediyor, huzur veriyor.
  3 ... nervio
 3. 273.
  Çocuk hasretini ve yalnızlığını bastırmak isteyen evde kalmış kadın aktivitesi. Anaçlığı kanalize edecek bir canlı ile kendi kendini kandırma durumu.
  1 ... bolivya devlet radyosu
 4. 274.
  müstakil bir evim olsa kedi ve köpek beslemeyi çok isterdim.

  tanım:güzel bir histir.kedi sevmek stresi alır.
  ... abi50kuruslukgofretlernekadar
 5. 275.
  En özendiğim ama bir kere deneyip beceremediğim şey.
  Tavsiyem;kedi ilgi istemez;köpek zor laflarına inanmayın.Kedi de bal gibi ilgi istiyor;özellikle yavruluk ve ergenlik dönemindeyse.En hareketli oldukları dönem bu ve ıstedikleri şey saatlerce sizinle oyun oynamak.Bu istekleri karşılamayınca pek çok bakımdan zorlanıyorsunuz;hem hayvan istediği ilgiyi görememiş oluyor hem de size tepkisini göstermek için tuvaletini ortaya yaptığı,kumlarını yaydığı vs.oluyor.Dahası,kedi köpeğe kıyasla bir şeyler öğretilmesi zor bir hayvan.Biz zamanında bizimkine çiçekleri eşelememesi gerektiğini bile öğretemedik.Ha öğretebilen var mı?Var tabi.Her kedinin karakteri değişik oluyor.Bu yüzden alırken huyunu suyunu bildiğiniz bir kedide karar kılarsınız aslında çok mantıklı olur.Çok ilgilenemem diyorsanız da1-2 yaşında bir kedi sahiplenmeniz daha doğru olur.Komşum iki yaşlarında bir kedi sahiplendi,gayet rahat bakıyorlar;kedinin bizimki gibi çok hareketli olma problemi ve bundan kaynaklanan sıkıntıları yok.Yani kedi sahiplenirken seçici olmanızı tavsiye ederim.
  2 ... annabeth chase
 6. 276.
  Bir yıldır içinde bulunduğum durum. ilk önce eve gizliden gizliye alırken daha sonra aileme söylememle temelli bizde kalmasıyla başladı. Tüm gün kendisini yalayıp yatıp uyuduğu için sıkıcı olabilir. Fakat bebek gibi sevmek, fare oyuncağı alıp oynatmak, akşam birbirimizi kovalayıp enerjimizi atmamız paha biçilemez. Bir köpeğim olsa onunla güreşmek daha eğlenceli olabilirdi belki, ama bu hayvanı sevmek de ayrı bir zevkli. Sahiplerini sahibi olarak görmezler, belki beni sevgilisi bile sanıyor olabilir, bilmiyorum. Ama çok severim kendisini.

  Not: Sahiplenebilen varsa sahiplensin, sokakta zar zor yaşayıp ölüp gideceğine sıcak evinde yatması daha iyi.
  ... nelsonm
 7. 277.
  özendiğim bir olay. bir türlü cesaret edemiyorum.
  ... snowcjon