bugün

Ev halkından sayıldıklarından insanı rahatlatan bir aktivitedir.
kendisinin evin bir bireyi olduğuna inandırmış, sizinle birlikte gelen misafirlerinizi karşılayan, hafta içinde veya hafta sonunda sizinle akşamların(eğer motorla çıkarsam) illa eşlik edecek, kucağınızda uyuyacak, otomatik mama dökücüyle nazik nazik savaşacak, bir canlıyla yaşamaktır.
Her ne kadar temiz bakılsa da koktuğu söyleniyor.
Hahaha senden temiz koktuklarını ispatlarım.
Anasının babasının korkusuna eve alamayan ezikler nasıl olduğunu bilemez.
Herşeyden önce bir müslüman için sünnettir. Müslüman değilim ama 2 canı sokaktan, hastalıktan ve insan gibi parazit canlıların şerinden kurtarmak beni oldukça rahatlatmaktadır. Sokakta 5 sene hastalıkla uğraşıp ölmesinden ise evimde 15 sene huzur içinde yaşaya bilir. 1 Norveç orman kedim var hırçın cadı ama bir o kadarda korumacı ve sevgi dolu tam 12 kiloluk bir tekirsu 2 tanede tekirsuyum var birisi eski sahibi hamile diye barınağa verileceği esnada kurtardım şu anda 8 kilo koca popolu dünyanın en çok su seven kedisidir. Çeşmeye sebile kerkinir o derece sever. Birtaneside 6 aylıkken sokakta ishal olmuşken kendi pisliğinde yaşamaya çalışırken kurtardık. Bir gram da pişmanlığım yok mahallede daha her akşam mamasını suyunu eksik etmediğim 5 kedi ve 2 de köpüşümüz var 100 tane insan kılıklı parazite değişmem hiç birisini.
Mesela ne gibi derseniz de

(bkz: #31084658) bu zevat gibi.