bugün

beraber uyursanız kılları vücudunuzda birikir. sonra göte gelirsiniz.

iğrençtir.
(bkz: kedimi saldım çayıra dişisi olan düşünsün)
biraz araştırma ile korkulan ve iğrenilen şeylerin aslında çözümü olduğunun bulunabileceği mevzudur. herkes kıl demiş tuvalet demiş ancak ikisinin de çok basit çözümleri var. ben şahsen evimde hain bir insan olacağına 5 tane kedim olsun razıyım. kedi insandan daha iğrenç değildir arkanızdan iş çevirmez yalanlar söylemez aldatmaz kuyunuzu kazmaya çalışmaz yemek verirseniz yer izin verirseniz korkmadan tedirgin olmadan uyuyuverir.

gerçekten biraz değişmesi şart bu toplumun. bu canlılar hele yavru iken sahiplenilmiş olanlar eve tuvaletini yapmaz zaten kedilerin mizacında yoktur açığa yapmak. tüy işini de basit bir parazit aşısı ile halledersiniz size zararı olmayacak şekilde. tabi dökülenleri de yapışkan rulolar var onunla hallediyorsunuz kolayca..
Güzel ve iki tarafında memnun olduğu bir hadise.

Birde şu "hayvanı doğal alanından alıkoyuyorsunuz" tipleri var. Yok hayvanı eve kapatıyorsunuz yok işte kedinin canı sıkılır falan filan. Ulan doğal ortam mı kaldı kedi doğal ortamında yaşasın. Sanki bana kaplan besliyor amk. Kedi dediğin evi sever boyut olarak yaşam tarzı olarak eve uygundur.net. la adı üstünde bi kere ev kedisi lan bu.
Bir canlının sorumluluğunu almak demektir. Hastalanır, acıkır, susar, tuvaletinin kum temizliği gerekir. Kedi beslemek tüm bunların sorumluluğunu almak demektir. Unutulmamalıdır ki kediler oyuncak ve süs değildir. Bir canı vardır.
lüzumsüz insanlar tarafından şu diyaloglara maruz kalırsınız.
Aa evde kedi mi bakıyosunuz * aa adını biliyo ya * çişini nereye yapıyo:) et de yiyo mu hehe * çocuğum sevdikten sonra elini yıka.!
Eğer mobilyalariniza karşı bi hassasiyetiniz varsa hiç denemeyin, eve alistirip sokağa atıyorsunuz sonra.. dünyanın en güzel şeyi, çünkü çok salak ve minnoşlar.
sünnettir. ben köpek severim ama harammış.
Tipsy girl adlı yazarın yaptığı şerefsizliği göstermiştir.

Aklı sıra islam a laf attıracak salak dedirtir insana.

Bunun saçmalık olduğunu gören uydurarak kaynaksız bilgi paylaşmanı umursamazlar elbette.

Troll oluyum derken onun bunun çocuğu oluyorsan kaybeden sen olursun.

0 mantıklı uydurma bir şey tıpkı yazarın iq su gibi.
olum o hayvan sen yokken yatağına cış yapıyo la nasıl insansınız aq olum hayvan her bulduğu yere rahat rahat ciş yapıyor insanda biraz temizlik duygusu olur evinde sende leş gibi kokuyorsunuz sabah evden cıkıyon akşam geliyon hayvan başbulduğu yere hem sıcmıs hem ciş yapmış ayrıca hic bir haydası yok oyle miskin miskin pis pis yatıp etrafı seyrediyorlar....

bide kızım kızım dıye seviyorsun ya sende iğrendıyorum aq...

kızım dediğin akşam kafanı koyduğu yastığı işemiş olum akşam gelip kanepede ayağını uzatıp dinlenmiyon mu onada hem sıcmıs he işemiş ne miğdesiz insansın aq...

aq...

edit: eksile eksile gelir yatağına sıcarsa o kedi ben seni o zaman görürüm...

klavyene işer belki o zaman belki daha fazla üzülürsün..ç..
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.