bugün

hava aldırıp tekrar eve sokuyoruz.

hava aldırırken mıncıklamak yok anlaştık mı? yanlış yapanı sikerim.

edit: onlar çoğunuzun annesi yaşında saygısızlık edeni sikerim. daha önce sikerim demişmiydim.
Ay ben bunalırım dışarda.
Yemeğe gidelim.~
evde kalmış sözlük kızları yüksek ihtimal 85 kilodan yukarıda, 1.65 boydan kısa olduğundan çıkarılmamaları dış dünya için daha faydalı olacaktır.
t:kampanya.

fakat bence karısından gizli sözlükte fink atan ağzı bozuk terbiyesizler çıksa çok daha hoş olur.kodumun bir tane organına sahip diye her başlıkta sikli soklu yazılar görmekten iğrendim çünkü.
(bkz: evde kalmış bacılar tedirgin)

sikmeseler bari modundakiler korkmayın sikimiz size kalkmaz, şurda iki mizah yapacaz ayar üstüne ayar yiyoruz. gülün geçin ne büyütüyorsunuz?
Nasıl bir başlıktır ya bu? hahahhaha...
eğer başlığı açan giden iwo ysa gelmeseydi daha iyiyimiş .
bir türk' ün ödül almasıyla araya kaynamış başlıktır. kızlar yeme içmede benden hadi yine iyisiniz. yemeğin peşine evlilik teklif eden olursa ağzına şamarı vururum peşin peşin söyleyeyim.

(bkz: kürtler tedirgin)*
biri beni kuaföre götürsün. saçımı boyatcam civciv sarisina kaslarda siyah oh mis.
Anneciğin babişini öyle mi buldu. Rahat bırakın lan kızları zaten psikolojileri bozuldu burada göt göbek paylaşıyorlar daha fazla üstlerine gitmeyin.
kızda kalmış sözlük evlerini dışarı çıkarmaktan daha zordur.

beyler kocaman bir vinç bulup,

evleri sözlük kızlarından çıkaralım.

kalakalsınlar ortada.

yoksa bunlar pc başından kalkmaz.
sloganımız bu; kızlar evde kalmasın aradabi terasada çıksın*

kafiyeli oldu gülün lan, eksileyeni sikerim.
bugün hava çok güzel boğazlarınız şişmezse dondurmada ısmarlayabilirim. sonra size çadır da alacam daha eve göndermeyecem o çadırda gece gündüz pompa pardon panda dondurma yalatacam size.

teşekkür ettiğinizi duyar gibiyim. rica ederim.

edit: (bkz: beni eksileyenler nedenini açıklayabilir mi)
şansa bak bugünde hava çok güzel. dışarı çıkalım mı kız kuruları?

iyilik ve yardımseverliktir.
bu başlığa niye benden başka yazan yok mk.

dışarı çıkarttığıma nikahı basarım. ona göre kabul ediyorsanız gelin.
bu kadar mı yokluktasın?
dışarda yoğun şevkat uygulayıp tekrar eve sokuyoruz, evde bi kahve ikram ederlerse içine ilaç atıp bayılıyoruz uyandığımızda tecavüz edilmiş halde bi kenara atılmak istiyoruz.

çok fantastik bi dünyam var lan*
hava çok güzel dışarı çıkmak isteyen varsa çıkarabilirim.

nikahlamayacam korkmayın tekrar evinize getirecem!
sendromunuz bereketli olsun, hu hu günaydın kızlar.

iyi gelecektir.
Hiiiçte bile, evde kalmadık hazırlandık işe gidiyoruz.

Bir gün yine komiğim, nasıl komiğim ama, ahh bu komiklik..

Edit: sabah sabah gereksiz neşemi si.. aman sevsinler.
dışarıda fazla bırakmayın üşütmesinler malum mevsim kış.
görsel

çıkın lan geldik.
kahve ismarlarlarmis bak hele bak, lan merhaba denilse bnim svglm vr tmm mi diye cemkirirsiniz aq koca gotlu kezolari sizi.

genc kezbanlar rahatsiz.
sözlük kızları iş yerlerine gidip, kahvelerini aldılar bile.
(ama pazartesi sendromlarını halen atlatamadılar o ayrı)
zaten yardım almadan kendi kendilerine çıkabildikleri için manasız olacak bir eylemdir. buraları okuyan zanneder ki tüm erkekler birer brad pitt ne bileyim johny depp ayarında kızları beğenmiyor *

aynaya baktığınızda gönül gözünüzle yani içtenlikle bir bakın bakalım diğer insanlara yafta yapıştırabilecek maddi ve manevi sıfatlara sahipmisiniz. sadece tip olarak değil ruhun güzel mi bir bak hele. erkek kadın fark etmez kurtulun artık şu boktan egolardan kardeşim..