bugün

gün itibari ile açılışını yapmak istediğim dernektir. fahri başkanlığı vermem ancak isteyene gerekli şartları sağlıyorsa ( yaşı ve yalnız geçirdiği süre ) eş başkanlık verilebilir. hep kızlara başlıklar açılmış falan bizim neyimiz eskik..

dernek faaliyetleri ;

- evli olan erkeklere b.k atmak
- evliliği her daim eziklemek
- ilişkisi olan erkeklere sataşmak, laf atmak, tek yakalayınca bırkalamak, saçını çekmek ve yeşilçam filmlerindeki dayak sahneleri gibi çember yapıp tek yakalanan şahsı ortaya alarak ayıplamak
- her oluşumda olduğu gibi tavuklu pilav eşliğinde sohbetler
- günde 546 kere bekarlık sultanlıktır telkinleri
- dernek bürosunda şen kahkahalar eşliğinde diğer üyelere eşek şakaları yapmak yaralanan olursa ( ki mutlaka olacaktır bu kadar enerji ile yapılan şakalar yani ) hastaneye sevkini sağlamak
- yalnızlıktan ve bakımsızlıktan tipi aşırı derecede kaymış olan üyeleri berbere götürmek

gibi şeylerdir. fikirlere açık bir oluşum olacak o yüzden çekinmeden yazabilir isteyen herkes. hayırlı olsun şimdiden aidat düşüktür ayda 5 paket sigara az içersiniz dernek aidatını ödersiniz böylece tavuklu pilav ve ayran eksik olmaz sohbetlerde. hayırlı olsun sözlüğümüze.

lan ayıplamayın canım sıkıldı iş yerinde aklıma da gelmiş iken açayım dedim başlığını. baktım sözlükte açılmamış evvelden bu büyük eksikliği birileri gidermeliydi illa *
(bkz: birinç)

Yaz beni yaz...

Ayrıca bekarlık sultanlıktır be arkadaş, biz boşuna mı evde kald... aman bekarlığı seçtik*
lahmacunla beslenen bir bekar olarak kulübün sosyal faaliyet sorumlusu olabilirim.

her hafta pazar günleri dört ve katları şeklinde bir araya gelip okey, ihale gibi oyunlar oynayacağımız aktiviteler düzenlerim.

kim bilir sayımız on iki kişiye ulaşırsa halı saha maçı ayarlayıp hepimiz forvet mevkinde bile oynayabiliriz.
(bkz: +1). oraya beni de eklemenizi rica edicim.

89 model. Yürüyeni sağlam.
Medeni halim itibariyle Katılamayacağım kulüptür. Yalnız gibson cığım faaliyetler listesi eksik kalmış. B.klu donları yıkama günü de koymanız lazım oraya. Evet. *
bu evde kalmışlardan ev erkeği olabilecek ,yüzüne bakılabilir olanları alabiliyor muyuz?
Yalnız erkeklerin evde kalmışı başlığına gelen kızların kriterlerine bakılırsa bu kulüp kısa zamanda yok olacak gibi. En düşük ciguli ney amk! *
Ulan aslinda sevgiliyi, evlenmeyi cok isteyen tipler kimseyi bulamayinca irkik didigin ivlinmiz, irkik didigin bigimsiz ilir diye bik bik ediyorlar ya.. en cok istedigi şeylerden biri evine geldiginde yapilmis sicak corba icmeyi,gece birine sarilip uyumayi da cok ister icten ice. Biraz durust olun amk.
beyler, grup yapmışsınız?
Amacına hizmet etmekte sıkıntı yaşayıp, bekârlığı yüceltme konusunda ironiler yaşayarak, bilimum evde kalmış kızlar klübü, yalnız kızlar klübü gibi oluşumlarla yakın temas içinde olması muhtemel olan klüptür.
Ne diyelim?
Hadi hayırlısı...
görsel

Briç bilen 3 kişi varsa üye olurum.

Ben zaten kaligim,

Üzümün yeşil gözlü dedim,

Armudun ayak bilekleri kalın dedim,

Şeftalisinde fazla sari tuy var dedim,

Bulaşık yıkarken etek giymiyor dedim,

Bu uzun sevişmeleri sevmiyor dedim,

Bu ailesine çok düşkün dedim,

Bu Müslüm dinliyor bize uymaz dedim,

Bu çok fazla her şeye karışıyor dedim,

Bunun çocuğuyla geçinmek çok zor dedim,

Bu kitap ve şiir sevmiyor dedim,

Bu çok genç ve tecrübesiz dedim,

Bu doktor her akşam nöbette,ben yine yastigami sarilacam dedim,

Bunun beli çok kalın,incesi lazım dedim,

Beni, bu güzel havalar mahvetti dedim,

Koca yatakta çapraz yatmayı seviyorum dedim,

Kafama göre kadın bulamadım dedim,

Bunun sülalesi çok kalabalık dedim,

Bundan elektrik alamadım dedim,

Bunun kanayan yarası var dedim,

Psikiyatrik problemini niye söylemedin dedim,

Bu çok alkol alıyor dedim,

Seni bu türlü sevemedim dedim,

Uzun lafın kısası ,

"Kimseye seni seviyorum"

Demedim...

(Onların söylediklerini söylemiyim)

Uyeliginize talibim

"Şiiren"

"Tanrı" evlileri sevmez.
yaz başa yaz beni.
hep evde kalın boşverin. en güzeli evde kalmak.
Ekle beni .
güncel Önemli Başlıklar