1. 1.
    yıllar yıllar önce, bir aile şirktetinde asgari ücretle ırgatlık yaparken ucundan kıyısından maruz kaldığım oluşumdu.

eğer çalıştığınız şirkette bundan da varsa el-ilah (cc) yardımcınız olsun. özellikle iş yerinde birbirini görüp beğenen, birlikte olmaya başlayan çiftler varsa onlara da büyük geçmiş olsun, özellikle hanım kızımızın çekeceği var.

çoşükür şimdi kendi işimizle meşgulüz, halimiz vaktimiz de yerinde hamdolsun. eğer bir batak verirsek sırf bu oluşuma bir kez daha maruz kalmamak için bir yerde çalışmak yerine ışıklarda su satacağım, en kötü çuvallı arabayla kağıt toplarım.

(bkz: düşman başına)

ve hatta

(bkz: düşman sikine)
    3 -2 ... nesgayfe
  2. 2.
    Askeriyedeki karşılığı dört kazıklı uzman çavuştur.
    3 -1 ... centurion
  3. 3.
    Bizde var lan bundan..
    2 ... do min joon
  4. 4.
    Benim müdür, tam bir baş belası lanet kadın.
    8 -3 ... mizahtananlayanhatun
  5. 5.
    4 kedisi vardır muhtemelen.
    6 -1 ... lipsos
  6. 6.
    tanışabilirim. Bende o yaşların az üzeri ve yöneticiyim. Üstelik evde kaldım.
    3 -1 ... my name is nobody
  7. 7.
    Bence saygı duyulması gereken kadındır. Ayrıca kariyer yapmış yönetici olmuştur. Evde kalmamış evlenmemeyi kendi tercih etmiştir. Ayrıca evde kalmak deyimi nedir? Guzel olsun cirkin olsun illa ki karsiniza biri cikar. Evlenmemek tercih meselesidir. Dost nedir allaha askina?
    Mahallede komsularla biraraya gelip dedikodu yapan teyzeler bile sizden daha insafli. Siz insanları nasıl goruyosunuz anlamıyorum. Insanlari yargilamadan once bastırılmış kötü duygu ve düşüncelerinizi kendinize saklayin.
    7 -1 ... nerissa
  8. 8.
    O civarlarda olan varsa mesaj atsın. Yönetici olması şart değil.
    2 ... vitamindefx
  9. 9.
    bunu bile savunan olmuş, hem de kadınlar. oğlum bundan en çok eziyeti siz çekiyorsunuz, dikkat çeken bir kadınsanız ağzınıza salıncak kurup sallana sallana sıçıyor. hala kalkmış burada edebiyat parçalıyorlar.

tamam aranızda gizli bir dayanışma var ama şunu mantık çerçevesinde yapın, bokunu çıkarmanın lüzumu yok. tabi bahsedilen 35+ kronik yaraksızlık çeken bu yöneticiler siz değilseniz *
    -1 ... nesgayfe
  10. 10.
    birisi kendini feda edip sikerse tüm stresi geçer.
    2 -2 ... david addison