1. 1.
    Evde kalmış 28 yaşındaki kızın yanında çoluk çocuktur.
    3 -2 ... tango nejla
  2. 2.
    dindarlara göre 10 yaşındaki kız da evde kalmıştır. takmayın kafaya kızlar bunları.
    7 -9 ... david addison
  3. 3.
    Benimdir.

Edit: benim olmalıdır *
    1 -2 ... lennonmccartney
  4. 3.
    Ulan evde falan kalmadım her şey anca düzene girdi ki hala düzenimi oluşturmuş değilim. 18 yaşında nereye evleniyorsun evlenmek kolay mı? Lise biter. Üniversiteye başlanır sonra üniversite bitirilir 1-2 sene kpss için çabalanır olmazsa işe girilir. Duruma göre icabında ayrı eve çıkılır. Önce insan kendi kazandığı parasını yemeli belli bir süre kendi ayakları üzerinde durup kendini çekip çevirebilmeli.Sonra hayatında hiç birey olamamış kendi kararını alamamış kendi hayatını kuramamış ayakları üzerinde duramayan kadın evleniyor sonra kocası kötü davrandığında aldattığında şiddet gördüğünde evlilikte ilgi alaka göremediğinde herife siktiri çekemiyor. sonra kocasına boyun eğiyor.iş bulup 1-2 sene belki 3 sene yalnız yaşadıktan sonra 28-30 yaşa doğru evlenirsin. Bu kadar.
    8 -3 ... baslatmanickinden
  5. 4.
    henüz evde kalmamıştır, veranda da beklemektedir.
    ... torunusamil
  6. 5.
    O evde kaldıysa ben de evde kaldım.
    2 ... tatardoktor
  7. 6.
    Bu benimdir.
    Evet hala bir aday bile yok. Ne zaman birini bulup evlenme karari alacağız bilmiyorum.
    Bir de bunun 4 -5 tane ıskalama, nişan atması şusu busu olsa evet 30u bulurum.

Sonuçta evde kalma yolunda ilerliyorum. Bakalım nasip kısmet.

Şuraya bilgilerimizi yazalım belki bir kamil düşer hehe.

Lokasyon: istanbul
    eğitim : lisans
    Dil: var. Dil puanı yani.

Sınır 28. 28den yukarısiyla ilgilenmiyorum.
    7 -4 ... las amores son mentiras
  8. 7.
    Bunlar evde kalmışsa ben ölmüşüm arkadaşlar gömmeyi unutmuşlar. Allah rızası için biri cenaze işlemlerini başlatsın madem.
    5 -1 ... apate
  9. 8.
    akıllı kızdır. muhtemelen ekonomik bağımsızlığını elde etmeyi bekliyordur. okul, kpss, iş bulma vs. 25’ten önce zor gibi.
    6 -1 ... last jedi
  10. 9.
    evde kalmış 24 yaşındaki kız
    3 -1 ... selfcontrol