bugün

instagramda ve facebookta "canımmm arkadaşımmmm" fotoları koyar.
Altin günlerine adlarini yazdirmak.
(bkz: Mişelin lastik adamı)
Yurtta kalmamaları.
çabuk (bkz: vurduruyordur) cular gelmeden.
Evden dışarı çıkıp 2 kelam edecek insan bulamamalaridir.
Hayır yanlış anlaşılmasın her dışarı çıkan kız buluyor diye. Neredeyse 7/24 dışardayim hala daha bulamadım. Nasip kısmet.
Kimseyi begenmemek yada kimsenin onlari begenmemesi ..
yalnızlığın daha iyi olduğunu savunurlar.
Kezban olmaları.
hayatının en güzel zamanlarını yoğun çalışma ortamında geçirir. kariyer yapma derdindedir.
hayatı anlamlı kılacak uğraş arayışına girişmeleridir. huzurevi ve kimsesiz çocukları ziyaret etmek başta olmak üzere sosyal sorumluluk gerektiren aktivitelere katılıyoruz. ben de evde kalmış olmayı kabullenmiş oldum bu başlık sayesinde teşekkürler.
1. ayaklarında batik olması
2. kötü torbalanmış gri eşofmanları olması.
3. televizyon kumandasının kırık olması
4. yandaki komşudan wifi bağlanması
5.akşam yatmaz sabah kalkmaz bi tip
ekstra. faceboktan okey kasması.
Evde kalmaları.
seçici olmalarıdır.
Yoksa herkes bulurdu bir tane.
Durun kimse yazmamış.

Vurdurmuyorlardir. Net.

Terside olabilir.
Hep secici olduklarindan mi evde kaliyorlar yani? Secilmemis olma Ihtimalleri yok mu? Ilginc. ortak ozellikleri ise, kaderlerinin böyle olmasi.
hiç biri bakire değildir.
erkek düşmanlığı yapmaları sebebi ile olabilir. 30 lu yaslara kadar aman pis, üff iğrenç, püfff tiksinç diye gez 30 olup kafaya daank edince koca koca diye gez. yok öyle. 30 yasında anca 45 lik bulursun ona da yaşlı dersin yine demedi deme!
Kimseyi beğenmeme halidir kendisi dunya güzeli gibi davranırlar.
kariyerdir belki.
tüm evde kalan kız ve erkekler şanssız sistem mağdurlarıdır. milyonlarca kişi arasından doğrusu denk gelmemiştir çünkü hayatı boyunca sadece belli sayıda kişiyle tanışma imkanı vardır. ileride insanlar tüm veritabanı üzerinde en uygun eşi bulabilecekler diye kehanette bulunuyorum.
amı götü yayıp, canının istediğini, istediği zamanda ve insanla yapmalarıdır. öyle sandığınız gibi her kadının hayatının temeli bir erkeğe dayanmıyor ya da evlilik odaklı değil.
kesinlikle çok güzel olmalarıdır.
haklı olarak erkeklere güvenmemeleridir.rahat yaşamını bir denyo için mahfetmek istememeleridir.
evde kalmak ne amk sene olmuş 2015.

Evlenmemek kişisel bir tercihtir.