bugün

Çok şükür evde de işsiz de kalmamıştır. güzel bir işi vardır. Bu sene Yüksek lisansa da başlamış, ilime irfana bir kez daha talip olmuştur.

Sözlükte girdiği entrysinde Ömer ismini sevdiğini belirten bir yazara yürümek için ismim Ömer deyip yalan söyleyen yetmeyip Mesleğini asker olarak söyleyip bu sene yapılan harekatlarda cihat yaptığı yalanını uyduran şeref yoksunu işsiz bir serseriden kırk kat iyidir. Bu kişi bir de o şahıstan ingilizce notlar atması bahanesiyle numarasını alıp o şahsın bir çok kız arkadaşına da sulanmış (sözlükteki kızlar yetmiyor kendisine), ayarlasana diye taleplerde bulunmuştur. Ha bir de internette beğendiği ne varsa bunu bana alsana diye olta atmıştır. işte kimi para isteyerek dolandırıcılık yapar kimi de şunu alsana bunu alsana diye. Akrabam dediği yazarla akraba olduğunu söylemeden önce birbirlerine yürümelerini hiç söylemiyorum bile. Ay pardon onu da söyledim bak.

Sahi sen bir de eski sevgilin yüzünden kalp krizi geçirmiştin dimi? Ne oldu? kız buna rağmen sana bakmıyor ki buralarda meriçliktesin.

Birilerinin zoruna gidip böyle tanımladığı şahıstır. Ağlayan ve böyle sataşmaya devam ederse ağlamaya devam edecek olan biri varsa o da Meriç ve tayfasıdır.
Noluyor lan burda hahaha hahahaha o cihatçı promer mi.

Düşününce haklı olabilir sonuçta adam beyaz meme için savaşıyor cihat sayılır.
O neler olmuş. Ayıp. Kızdan birşey istenir mi. Demek ki sevdiğimiz isimleri yazmamak gerek.
Gerçek cihat bu değil ağalar neden böyle şeyler yabıyorsunuz?

Bir adet kezbangil familyasından kezbandır.
Cihat yapıyorum deyip kız tavlamak ne lan ahahhahhahhahaha. Baştan aşağı olay ve rezalet ayol.
Allahım sen bizi böyle kız tavlamak için bulunduğu kabın şeklini alan omurgasız meriçlerden uzak tut yareppim. Karşısındaki kız ateist olsa ne diyecekti acaba ahahhahahaha.
Sağlam kahkaha attım uzun zamandır bu kadar gülmemiştim. *

Kendisi Meriçlik cihadında galiba. * allah kabul etsin rast gele kaptan.
kinamiyo koş. ben çekirdekleri aldım uğraşma boşuna *
Ulan sözlükte cihatçıya düşecek kezbanlar varmış yuh amk.

işid bunu beğendi.

Hahaha hahahaha bunlar katiyen eğitilemezler.
Promer cihatçı değil ciğercidir, kendisini iyi tanırım. Kediler ciğer sever yaa.

Gel pisi pisi ciğer var geh...

Miyauuvv miyaaavvv.
ben yemin ediyorum çok masum bir adamım.

ne acayip şeyler oluyor lan.
aklından ne geçiyordu acaba. cihattan konu sekse falan nasıl getirilir ki amk?

normalde dalga geçerdim biliyonuz ama durum o kadar üzücü ki dalga bile geçemedim, üzüldüm.

yani, tekrar söylüyorum.

31 çek onurlu yaşa.
https://m.uludagsozluk.com/e/43570068/

Vay be neler neler dönmüş ama pek gündem olmamış.
adam bir entry boyunca cihat yapti kizdan telefonu alip kizin kiz arkadaslarina asildi.internetten onu al bunu al dedi.akrabasiyla fingirdedi kalp krizi gecirdi.

insan gercekten hayret ediyor.
cihata giderken kafaya füzeyi yemiş.
t: bir kezban türü
E yuh aq
Yanlız adamdaki yalanlar meziyet bence, senaryoya dökse film olur bu hikaye
Ulan ne güldüm ya.
en sevdiğim konu, keşke hep bunu tartışsak.
gene kim kimk koparıyor?
(bkz: Sözlüğe girerken göte tabldot bağlamak)
Ooo dizi Türk dizisinden çıkıp brezilya dizisine dönüşüyordu.

Behlüle bak sen dertli derya ile nişanlı arasına promeriçide mi sıkıştırdın olaylar olaylar.
güncel Önemli Başlıklar