bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    evdeki malzemeyi takip etmeyen, aynı zamanda odun olarak nitelenecek bir yaratık cümlesi.
    -1 ... pilotmont
  2. 2.
    "evde kahve bitmiş,siz de var mı acaba?" sözünün nezaket kurallarından yoksun versiyonu.
    1 -2 ... asiti kaçmış kola
  3. 3.
    bu şekilde eve gelen kişi,zorla eve cekilir.
    kuru yerleri bir güzel ıslatılır.
    sonra eşşek suya gönderilir.mümkün olduğunca gec gelmesi tembihlenir.
    kişi malum zaman birimi ölçüsü kadar, ev ahalisi tarafından dövülür.* (bkz: zaman birimi olarak eşek sudan gelene kadar)

3 saat sonra edit:başlığın terbiyeli hale gelmesi ile entry komik duruma düşmüştür. olsundur. biraz gülelimdir.
    1 ... pilotmont
  4. 4.
    normal komşuluk ilişkilerinde kullanılması yadırganmayan bu cümle , görükle hudutları dahilinde ; ilgi duyulan karşı cinsle temasa geçme vesilesidir.
    1 ... obsessive
  5. 5.
    ben sana yazılıyom da acık acık, bi usul bulamadim bu yola basvurdum,ee cagirmayacak misin iceri ? demenin ustu kapalıcasi.
    1 ... burningfingers
  6. 6.
    evde fal bakmaya,baktırmaya niyet bozulmuşken,kahvenin bittiğini farkeden ve gidipte almaya üşenen kişinin kurmaktan asla çekinmeyeceği cümle.
    1 ... veritaserum
  7. 7.
    bundan altı yıl önce yan dairedeki kadının gecenin dördünde kapımızı çalıp sorduğu soru. ev arkadaşımın "kahve kalmadı, nesquick vereyim mi?" diye sorması üzerine uykusu açılan hatun, teşekkür edip evine dönmüştür.
    1 ... düttürü
  8. 8.
    karsi dairede oturan kizlarla muhattap olmak icin devamli sorulan sorulardan 1 tanesi.
    ... spiritualized
  9. 9.
    komsunun kızını görebilmek için iyi bi neden!!
    ... darkness
  10. 10.
    çok fazla kahve içilmeyen eve beklenilmedik bir anda misafir gelmesi sonucu samimi olduğunuz bir komşuya sorduğunuz sorudur.
    (bkz: sigarası olan vaaaar mıaaaaaa)
    ... komplikasyon