1. 1.
  şüphesiz malum kesimin şaklabanlıklarından biridir.

  necasetten geçilmeyen, günah çukuruna dönmüş evlerinde yemini suyunu stoklayıp saklanırken, dışarda vatan aşkıyla yanan asil halkın verdiği destansı mücadeleye tiyatro derler. bunları kimin konuşturduğunu söylemeye lüzum görmüyorum..
  14 -29 ... waiting around to die
 2. 2.
  Aslında çay içiyordum bunu derken.

  Ne içtiğimi tam görememiş kişinin hatali tespiti
  9 -11 ... dalay lama
 3. 3.
  içki içmeden bonzai kafasına erişen tipleri rahatsız eden söylemdir. kafaları bu kadar uçuk olmasa o gece darbe yapıldığı halde hükümet cephesinden 1 tane siyasinin neden tutuklanmadığını neden 1 tanesinin eşinin dostunun burnunun bile kanamadığını sorabilirlerdi ama kayış kopuk olduğundan soramazlar.

  Burada hiç kimse hayatını kaybeden 250 masum insanı kötülemiyor onların anısına saygısızlık yapmıyor. Buradaki tiyatrodan kast edilen yukarıda belirttiğim hususlar ancak bazılarında olayı idrak edecek kapasite yok maalesef. Sorsan büyük oyunu bozuyorlar sürekli ancak şu küçücük şeyi anlayamıyorlar. Evvelki darbelere bir baksalar her seferinde önce hükümettekilerin ve diğer sitasilerin derbest edildiğini görürler hiç birisinde öyle köprülere yollara vatandaşlara girişilmemiş bunda siyasilere dokunan yok meclis bombalaması hariç. Hiç mi şüphe uyandırmıyor bu durum siyaseten ve darbebin doğasına göre ?
  15 -4 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  Ayran içtikten sonra 249 kişinin ölümünü kutlamak kadar ilginç olmasa gerek olan durum. Ayrıca demokrasiden anladıkları idam, recep tayyip erdoğan şarkısı(güya bu iş parti işi değil derler), bizimle aynı görüşte olmayan teröristtir.

  evde içki içip 15 temmuz tiyatro yeaa demek
  Bir de geçmişte hocaefendi dedikleri ve yaladıkları kişiyi şimdi idam yasası getirip idam ettirmeye çalışırlar.
  11 -1 ... cok uzaklarda kalan mutluluk
 5. 5.
  sokağın köşesindeki güvenilir torbacıdan en kaliteli malı alıp yapılan kafa ile "hülooooğ erduvanın gödünün gılıyım!" demekten iyidir.
  1 ... erebyss
 6. 6.
  - Aaa kalk Sevim bizi anlatmışlar sözlükte. *
  1 ... muhterem fil
 7. 7.
  Gözlerine perde inmediği için gerçeği görmüştür.
  2 ... cay tozu
 8. 8.
  (bkz: ironiye aşina olmayan nesli anlamıyoruz)
  ... poeto
 9. 9.
  bu oyun olayını söylemek için içmeye gerek yok.

  elimde çay simitle 15 temmuzu inkar ediyorum

  bence asıl içenler sizsiniz önünüzü göremiyorsunuz.
  -1 ... ibne unicorn
 10. 10.
  Yavşak olmak ya da olmamak bütün mesele bu.
  1 ... thelma