bugün

Yağla beslenmeyip aç bırakılmış kapıların gıcırtı sesleri. Bir nebzelik rüzgar değmeyegörsün, o kapılar ağlayacak. Haleti ruhiyeniz ne ise onu tetikleyecek Ve içinize batacak: Ya Yalnızlık, ya korku.
O zaman Selam ve arkadan kaçırmak ile.
Çığlık sesleri duyuyorum. Anlaşılan Hamdi abi yine karısına paspas çekiyor. vay anam vay.
http://4.bp.blogspot.com/...5514810803_47681134_n.jpg
Nefes alma sesleri bide ağlamalar. Sıyırdım kafayı
ayak sesleridir ve belki uslu bir çocuk olursan o seslerin nerden geldiğini bile görebilirsin.
Şuan ben de Çeşme sesi duyuyorum.
geçmiş olsun hayalet gelmiştir.

görsel
insanı bir parça hayal gücüyle felç edebilecek seslerdir, stres altındaki insan bu tür seslere her türlü durumu yakıştırabilir.
nefesinizi tutup dinlersiniz ve korkak bi insansanız uyuyamama sebebiniz olabilir bir elektrikli eşya sesi.
(bkz: kedidir kedi)
benim sesimdir , fazla alkol alıyorum bu aralar....
Uyumamanız için bir işaret olabilir. Bazı şeylere hazırlıklı olmak için bir işaret belkide.
buzdolabından geliyordur.

(bkz: gece gece buzdolabından tuhaf sesler gelmesi)
(bkz: buzdolabı)

(bkz: kapalı televizyondan gelen çıtırtılar)
Odalardan birinden gelen ne olduğu belli olmayan sesler.
yatağın yanındaki beyzbol sopasını elime alıp odaları gezme sebebim.
Televizyon, bilgisayar vs. elektronik aletlerden ve pet şişelerden gelen çıtırtılardır.
ya duvardaki saatinden, ya da komşu çiftin saadetinden gelen sinir bozucu seslerdir.
üst kattaki yatağın duvara belirli tempo eşliğinde vuruş sesi.
annenizin kardeşinize kapat artık onu ve yat yarın okul var demesi.
kafanıza tık tık diye vurulduğu olabilir mesela. duydum ben.
Çıtırtılar, tıkırtılar hele evde yalnızsan aboo. Hayatımda 2 kere evde yalnız kalmışlığım vardır onda da hem sabaha kadar uyumadım hem de odaların kapısını tek tek kilitledim. Evet evde yalnız kalmaktan korkuyorum.
gerçekte olmayan korkudan duyulduğu sanılan seslerdir.
yan komşunun da öğrenci evi olduğunu bilmenize rağmen çatır çutur seviştiklerinde moralinizin bozulmasına neden olan seslerdir.